Як запаяти пластик. Як запаяти бампер відео.

Досить часто автолюбителі стикаються з проблемою, пов'язаною з ремонтом бамперів. Особливо вона актуальна в зимовий час. Для того щоб відремонтувати його, необхідно вміти правильно паяти пластик .
Інструкція
1
Перед початком робіт з бампером, обов'язково його добре помийте. Після цього переходите до зняття старої фарби і шпаклівки. Для цієї мети добре підходить дриль з металевою щіткою. Фарбу і шпаклівку ви можете зняти швидко і без проблем. Обов'язково використовуйте засоби індивідуального захисту органів дихання. При роботі буде досить багато пилу. Зніміть всю фарбу, де є сколи або нерівності. Не шкодуйте часу, прибирайте все відколи. В іншому випадку після фінальної фарбування вони будуть дуже помітні.
2
Далі перейдіть до Запевняю бампера. Для початку пропоїти всі щілини й відколи. Краю відколу обов'язково оплавьте. Якщо необхідно, то додайте пластмаси з «донора». Після того, як ви заплавилася щілину, займіться її зміцненням з допомогою алюмінієвої сітки. Вплавьте її зсередини бампера. Робіть це таким чином, щоб сітка практично не була видна під пластмасою. Тріщини запаюють з обох сторін бампера, а сітку тільки зсередини.
3
В місцях, де відсутні шматочки пластмаси, займіться їх відновленням. Для цього виріжте потрібного розміру шматочки з «донора». До невистачаючому місця прикладете шматочок картону. Після цього просто обведіть необхідну форму. З форми виріжте шаблон і перенесіть його на пластмасу «донора». Потім, за допомогою ножиць по металу виріжте потрібний шматочок і припаяйте його до бампера. Залишилося тільки зміцнити його за допомогою сітки.
4
Після того, як бампер запаяний, добре його прошпаклюйте. Перед фарбуванням він повинен бути ідеально рівний. Далі підберіть необхідний колір. Заключним етапом є фарбування бампера.
5
Також проблема може виникнути з обважуваннями. Для проклейки обважень застосуєте епоксидку. Справа в тому, що бампер повністю складається з пластик а, а обвіс виконаний з склотканини, тому спаяти ці дві деталі не представляється можливим. Тому найкраще придбайте епоксидку заздалегідь.
Зверніть увагу
Бампер паяють плоскими електродами з поліпропілену. Для ремонту бампера насамперед потрібен деякий набір інструментів. 1 Фен будівельний в можливістю регулювання температури повітря і швидкості його потоку. 2 Паяльник з межами регулювання нагріву від 160 до 300 градусів. 3 Кутова шлифмашинка і груба наждачний папір зернистістю 80-120.
Часто при аваріях страждає бампер , як передній, так і задній. Тріщини, осколки - все це можна легко поправити, якщо правильно і якісно виконати пайку, а потім подальшу обробку бампер а.
Інструкція
1
Відкрутіть і зніміть бампер . Покладіть його таким чином, щоб було зручно зістикувати осколки і поєднати тріщини. Використовуйте струбцину, яку нанесіть по краях кромки. З внутрішньої сторони за допомогою паяльника зробіть шов. Для скріплення шва візьміть скоби для степлера, які впаюються на невеликій відстані один від одного.
2
Візьміть шліфувальну машинку з колом P240 і видаліть лакофарбове покриття із зовнішнього боку шва, після чого зробіть там пайку, також використовуючи скоби. Після того як шов охолоне, обробіть його тим же колом P240. Ретельно продміть місце роботи за допомогою стиснутого повітря, а потім за допомогою фена видаліть утворилися ворсинки і волоски на пластиці.
3
Придбайте в магазині шпаклівку для пластику і нанесіть її на поверхню за допомогою гумового шпателя. У важкодоступних місцях наносите матеріал за допомогою пальця або підходящого предмета. Після застигання шпаклівки відшліфуйте поверхню кругом P120. Далі нанесіть ґрунтовку, яку попередньо наведіть в пропорціях, зазначених в інструкції. Зробіть два шари, які нанесіть з перервою в 15 хвилин.
4
Нанесіть проявочний шар, для якого використовуйте темну базу по причині світлого кольору грунту. Ретельно просушіть і зашліфуйте поверхню кругом P800. Якщо залишаться виведеними окремі плями, то за допомогою нітрошпаклівки усунете цей недолік. Після цього виконайте затірку повністю всього бампер а по мокрому, використовуючи коло P1000.
5
Висушіть поверхню і знежирте її. Візьміть липкі серветки, які допоможуть прибрати весь пил, протріть ними ваш бампер . Нанесіть базу на загрунтований ділянку, ретельно підібравши колір фарби. Після цього дочекайтеся висихання, яке займе порядку півгодини і покрийте всю деталь двома шарами лаку.