Як побудувати котел.

Досить часто люди самостійно займаються будівництвом котлів. На даний момент до будівництва котла пред'являються високі вимоги, яким він обов'язково повинен відповідати. Не потрібно забувати про те, що в разі невдачі, можна скористатися послугами професіоналів.
Інструкція
1
Обов'язково врахуйте, котел повинен знаходитися від стін і дерев'яних конструкцій на відстані 30-40 сантиметрів. Якщо ж є яка-небудь захист, то відстань можете зменшити. Для кладки котла краще всього використовуйте червона цегла, розміри якого зазвичай складають 250 х 120 х 65 міліметрів. Цегла повинна мати правильну форму. Висота і довжина всіх цегл обов'язково повинна збігатися. Також зверніть увагу на грані і кути. Вони повинні бути прямі.
2
Особливу увагу потрібно приділіть швах між цеглою. Шов не повинен мати товщину більше 5 міліметрів. Перевірте ті ділянки котла, де використовувалися частки цегли. При кладці досить часто необхідно займатися зменшенням розмірів цегли або ж змінювати форму. Для цієї мети розколіть займіться його отісування за допомогою кирки. Шматки повинні бути добре обтесані. Робиться це для того, щоб не виходив занадто товстий шов. Укладайте частку цегли обов'язково тесані частиною всередину кладки.
3
Складений із окремих цеглин котел повинен в підсумку являти собою єдиний масив. Не забувайте по перев'язку швів. Навантаження, яка діятиме на кожен цегла, буде перерозподілятися на два, три і т.д. нижележащих цегли. Тим самим буде мінімальна можливість зміщення кладки. Такий котел буде довговічним.
4
Не забувайте про прилади. Щоб не відбувалося руйнування цегляної кладки, не встановлюйте впритул завантажувальну дверку. Зазор повинен бути більше 5 міліметрів. Також не робіть його занадто великим, так як буде відбуватися руйнування великого заделочного шва.
5
Зверніть увагу, температура на виході з труби більше 200? С, саме тому покрівля завжди є зоною підвищеного ризику загоряння. Висота труби відносно покрівлі повинна бути більше 80 сантиметрів. На гирлі труби встановіть іскроуловлювачів. Він являє собою металеву сітку, яка має осередки розміром близько 5 міліметрів.