Як виростити сою. вирощування сої на дачі.

Соя відноситься до сімейства бобових і є однорічним трав'янистим рослиною. Період дозрівання цієї культури залежить від сорту і клімату, крім цього, соя світлолюбна і вимоглива до тепла. Враховуйте ці особливості, вирощуючи сою на садовій ділянці.
Інструкція
1
Соя виробляється для харчових і кормових цілей. Дуже важливо правильно вибрати сорт цієї рослини, в залежності від виробничої спрямованості. Потрібно враховувати врожайність, природні та агрокліматичні умови, склад зерна і фізико-біологічні властивості. Оптимальна температура для цвітіння і формування бобів сої повинна складати 21-22 градуси. При більш низькій температурі повітря біологічні процеси починають сповільнюватися, припиняється розвиток і зростання сої.
2
Виростити цю продовольчу культуру на своєму садово-городній ділянці не представляє особливої складності. Коренева система даної рослини досить добре розгалужена, це говорить про те, що соя посухостійка. Проте варто знати, що рясний урожай буде лише в тому випадку, якщо ви будете досить часто зволожувати грунт.
3
Соя дає чудовий урожай на родючих суглинистих і супіщаних грунтах, чорноземах і найголовніше, на сонячній ділянці. Перед посівом насіння сої земля повинна підсохнути і прогрітися. У грунт необхідно внести мінеральні добрива і розпушити кілька разів.
4
Семена сої висівають у зроблені борозенки, глибина яких повинна бути не менше п'яти сантиметрів. Відстань між рядами повинна становити трохи більше п'ятдесяти сантиметрів, а в ряді між рослинами - десять сантиметрів. Перед початком посіву полийте ретельно борозенки водою, цим ви створите необхідний запас вологи для проростання насіння сої. Занурте насіння в розтоплений парафін - це потрібно для того, щоб насіння не знищили миші.
5
Особливо важливо на перших етапах росту сої доглядати за рослиною, вчасно боротися з бур'янами. Грунт мульчируйте соломою або торфом для збереження в ній вологи і тепла. У посушливу погоду поливайте рослини не рідше двох разів на тиждень.
Ще три тисячі років тому про сою, як про продукт харчування, не чув ніхто, навіть китайці. І проте, саме вони ввели у вживання сою , як найбільш доступний замінник тваринного м'яса. Адже в сої набагато більше білка і кальцію, ніж в натуральному м'ясі і молоці. Низький вміст вуглеводів робить її одним з фаворитів дієтичного харчування.
Інструкція
1
Однак соєві боби нелегкотравних для шлунка в цілому вигляді. До того ж, смак соєвих бобів специфічний. А зварені вони досить жорсткі. Тому найчастіше в їжу вживаються паростки або пророщена соя. Можна купити сою в магазині, однак проростити її будинку буде значно дешевше і здоровіше.
2
Гарненько промийте і замочіть необхідну кількість соєвих бобів на 6 годин у холодній воді. Візьміть глиняний або керамічний горщик з отвором в дні. Можна використовувати керамічне кашпо. Постеліть на дно шматок тканини або фільтрувального паперу.
3
Помістіть замоченную сою всередину судини, прикрийте її від сонячного світла шматком тканини або фільтрувального паперу.
4
Поливайте соєві боби 2-3 рази на добу. Взимку робіть це ледь теплою водою. Тримайте в теплому місці.
5
При досягненні паростками довжини 4-5 см, відокремте їх від семенодолі і використовуйте в їжу. Пророщування сої влітку триває близько 3 днів, взимку близько 2 тижнів.
6
При проростанні сої протеїн соєвих бобів розщеплюється і утворює легко засвоювані речовини.
7
Соєві паростки мають приємний смак, їх можна смажити, варити, використовувати для приготування салату в сирому вигляді. Перед вживанням слід обдати соєві паростки окропом.
Зверніть увагу
Соєві паростки містять весь набір амінокислот, так необхідних людині. Їх вживання нормалізує обмін речовин, знижує рівень холестерину, сприяє правильній роботі печінки, покращують функції головного мозку, знімає дратівливість.