Як зупинити кровотечу з ясен.

При чищенні зубів зубна паста може фарбуватися в червоний колір. Цей симптом, званий кровоточивостью ясен , зазвичай розвивається при їх запаленні - гингивите. Тому для позбавлення від кровоточивості слід зайнятися лікуванням гінгівіту.
Вам знадобиться
  • - полівітаміни;
  • - вітамін С;
  • - зубна нитка;
  • - ополіскувачі для порожнини рота;
  • - гель "Метрогил Дента".
Інструкція
1
Зменшіть кількість спожитих вуглеводів (хлібобулочних виробів, солодощів), вони сприяють розмноженню бактерій в порожнині рота. Бактерії є причиною гінгівіту, отже, побічно викликають кровоточивість ясен .
2
Приймайте полівітаміни і додатково вітамін С. Добова доза вітаміну С повинна становити 1 грам.
3
Вибирайте зубну щітку з м'якою щетиною і закругленими кінцями. Міняйте зубну щітку раз в 3-4 місяці. Зубну пасту вибирайте таку, яка призначена для зміцнення ясен . Отбеливающими пастами користуйтеся не частіше двох разів на тиждень.
4
Ретельно чистите зуби вранці і перед сном. Чищення зубів виконуйте правильно, чистите не тільки зовнішню, а й внутрішню поверхню зубів, а також міжзубні проміжки. При чищенні ви видаляєте зубний наліт, який є середовищем для розмноження бактерій.
5
Для видалення зубного нальоту крім зубної щітки використовуйте зубну нитку. Довжина зубної нитки повинна бути 40-45 см. Притримуючи її за кінці, заводьте в міжзубні проміжки і повільно проводите у вертикальному напрямку. Крім видалення зубного нальоту, нитка здійснює легкий масаж ясен при зіткненні з ними.
6
Після чищення зубів користуйтеся обполіскувачами для порожнини рота. Вони можуть бути як купленими в магазині, так і приготованими в домашніх умовах. Для цих цілей можна використовувати розчин соди (1 чайна ложка на склянку води) або 3% перекису водню (3 чайні ложки на склянку води), відвар ромашки, шавлії або кори дуба. Для приготування відвару сухе листя або кору залийте окропом у співвідношенні 1:10 і помістіть на водяну баню на 10-15 хвилин. Потім процідіть, охолодіть і полощіть відваром ротову порожнину.
7
Якщо після регулярної правильної чистки зубів кровоточивість ясен все ще зберігається, то наносите на них гель «Метрогіл Дента» після чистки, 2 рази на день протягом 10 днів. Далі проводите профілактичні десятиденні курси лікування 1-2 рази на рік.
8
Якщо самолікування не принесло результатів, зверніться до стоматолога.