Як вибрати вудилище.

Будьте уважними і не поспішайте при виборі вудилища. В магазини поряд з хорошим товаром часто приходить і неякісний зразок дешевих другосортних вудок або бракованих виробів. Вибирати вудилище потрібно ретельно, щоб воно не зламалося завчасно.
Інструкція
1
Спочатку огляньте вудилище, його зовнішній вигляд і маркування. На маркуванні як правило вказується назва фірми-виробника, артикул моделі та найменування, а також кількість колін, довжина вудилища, тип ладу, матеріал і вага приманки, що закидається. Вивчивши властивості вудлища по його маркуванню, приступайте до візуального огляду товару. З'єднайте щільно все коліна, уважно придивіться до дрібниць.
2
При візуальному огляді вудилища слід звертати свою увагу на такі деталі: хлист вудилища не повинен містити тріщини і вигини; вісь і все кільця держателя котушки повинні знаходитися на одній лінії; коліна не повинні провертатися, а стики - мати тріщини, з'єднання колін повинно бути щільним; гайка держателя котушки повинна легко працювати. Якщо у вас є котушка - приміряйте її «по місцю»; кільця повинні щільно сидіти, смола - не мати тріщин, вставки мають бути рівними і не провертатися.
3
Але на цьому візуальний огляд вудилища не закінчується. Притисніть вудилище до якої-небудь плоскій поверхні, зігніть його злегка і оцініть лад. Змахніть вудилищем кілька разів, як при занедбаності, оцініть його жорсткість. Тепер підніміть вудлище вгору, покачайте їм в одну сторону, потім в іншу. Сторонніх звуків бути не повинно. А якщо чутні якісь клацання, значить, в вудлище є внутрішня тріщина або коліна нещільно з'єднані.
4
поклацуванням можуть бути і в кільцях. В цьому випадку достатньо капнути на з'єднання кільця епоксидкой. Тоді потьохкування припиняться. Якщо вам дуже сподобалося вудилище, але коліна у нього нещільно з'єднані, то це можна виправити. Але внутрішню тріщину неможливо прибереш, тому таке вудилище краще не купувати.