Як натиснути на гальмо.

Усі випадки натискання на гальмо можна умовно розділити на дві категорії залежно від дорожньої ситуації. Перша - гальмування для виконання маневру (наприклад, поворот). Друга - гальмування при певних дорожніх ситуаціях (світлофор, пробка, пропуск пішоходів).
Вам знадобиться
  • Справний автомобіль зі справною гальмівною системою.
Інструкція
1
Багато водіїв самі роблять і вчать інших гальмо ить, коли включаються стоп-сигнали попереду машини. Частково це так, але найчастіше натискати на гальмо можна і потрібно раніше, ніж це зробить їхав попереду. Іншими словами, прогнозувати дорожні ситуації і прораховувати причини для гальмування водієм йде попереду авто.
2
Під час натискання на педаль гальмо а не натискайте педалі зчеплення. Цим самим поліпшується ефективність гальмування за рахунок гальмування, в тому числі і двигуном, зменшується навантаження на елементи гальмо ної системи, виключається перегрів гальмо ов і блокування коліс. Цей спосіб гальмування рекомендується застосовувати завжди, незалежно від пори року і складності дорожньої ситуації.
3
Привчіть себе до імпульсного гальмування і використовуйте його постійно. Для цього перше натискання на гальмо має бути коротким і слабким (мігнувшіе стоп-сигнали насторожать водіїв ззаду йдуть машин). З кожним наступним натисканням на гальмо збільшуйте час і силу тиску на педаль. При цьому не забувайте коригувати рух автомобіля, якщо воно зміниться. При імпульсному гальмуванні коригувати необхідно навіть у той час, коли гальмо не було натиснуто. Гальмування взаємовиключні рулювання, тому гальмо ить треба при прямолінійному русі автомобіля. Якщо колеса при гальмуванні виявляться заблокованими, зменшіть натискання на гальмо . Якщо на автомобілі стоїть АБС, на початку гальмування відбуватиметься «клацання». Звикнете до нього, щоб він не збивав з пантелику. Намагайтеся гальмо ить плавно.
4
При гальмуванні контролюйте обстановку ззаду. Якщо швидкість потоку більша, перед гальмуванням мігніте кілька разів стоп-сигналами, попередивши ззаду йдуть водіїв. Крім того, ви можете оцінити стан (слизькість) дороги і прорахувати свої подальші дії щодо гальмування. Привчіть себе завжди ставити ногу на педаль гальмо а, коли перестаєте натискати педаль газу.
5
При необхідності натиснути на гальмо на нерівній дорозі, намагайтеся гальмо ить на рівних ділянках. Подолання нерівностей у поєднанні з гальмуванням розгойдує автомобіль і призводить до пошкоджень підвіски. Потренуйтеся прикладати різні за тривалістю і тиску гальмо ниє зусиль, щоб не допускати розгойдування машини.
6
Якщо при гальмуванні різко відпустити педаль гальмо а, машина деяким чином «підстрибує» передніми колесами. Це властивість можна використовувати для подолання рейок, лежачих поліцейських і їм подібних нерівностей. Для цього різко натисніть на гальмо , а перед самим наїздом передніх коліс, різко відпустіть педаль. Ударні навантаження на передню підвіску знизяться, а комфортність подолання перешкоди підвищиться. Ще краще, після того як відпустіть гальмо , різко натиснути на газ. При цьому зручно гальмо ить лівою ногою, щоб мати можливість натиснути на газ без затримки. Перед тим як використовувати цей метод, потренуйтеся в безлюдному місці.
7
При гальмуванні ногу з педалі гальмо а приберіть за мить до повної зупинки автомобіля, щоб виключити зворотний імпульс. Якщо дія відбувається на спуску або підйомі, зробіть все описане сильніше і різкіше, а після повної зупинки авто, знову натисніть на гальмо для утримання машини.
Корисна порада
Після подолання глибоких калюж просушіть гальма, легенько натиснувши на тормоз.Ізбегайте гальмувати на поворотах.Не зловживайте гальмуванням. Недосвідчені водії набагато частіше використовують гальмо, ніж досвідчені. Часто для зниження швидкості достатньо просто зменшити оберти.