Як знайти друзів в мережі.

Одного разу французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері зауважив: "Немає в світі більшої розкоші, ніж розкіш людського спілкування". На жаль, сучасне життя така, що люди все більше віддаляються один від одного. Сурогат віртуального спілкування поступово замінює справжні людські стосунки. Але, з іншого боку, сучасний інтернет надає воістину унікальні можливості для пошуку однодумців і нових друзів . Грішно було б не скористатися ними.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте себе самотнім і страждаєте від нестачі спілкування, спробуйте для початку знайти собі нових друзів в мережі. Звичайно, віртуальні «френди» - це не те ж саме, що реальні друзі в житті. Але хто сказав, що людина, з якою ви зустрілися на просторах інтернету, не може стати через деякий час вашим добрим знайомим в реальному житті? Достатньо тільки виявити добру волю і деяку наполегливість.
2
Знайомства в мережі мають велику перевагу в тому, що перш ніж зустрітися в реальному житті, ви маєте можливість дізнатися людей поближче, переконатися у подібності ваших інтересів і взаємної симпатії. Крім того мережеве спілкування дозволяє зав'язати первинні контакти з дуже великою кількістю людей, серед яких напевно знайдеться кілька цікавих для вас особистостей.
3
Також як і в реальному житті, в інтернеті варто шукати друзів з інтересами і поглядами, схожими на ваші. Зробити це можна кількома способами. Найбільш зручні шляхи: тематичні форуми, соціальні мережі і блоги (віртуальні щоденники). Навіть якщо у вас немає ніякого конкретного хобі, напевно мається певне коло інтересів і захоплень. В пошуках нових віртуальних знайомих слід орієнтуватися саме на ці свої схильності.
4
Для того щоб знайти підходящі тематичні форуми, введіть у пошуковик запит зі своїм захопленням і словом «форум». Перегляньте отриманий список сайтів і відберіть з них ті, які містять діючі форуми на відповідну тематику. Затії починайте послідовно переглядати ці ресурси. Коли знайдете зацікавив вас форум, створіть на ньому аккаунт і починайте читати повідомлення, звертаючи увагу на їх авторів. Якщо якесь обговорення вас зацікавило, спробуйте включитися в спілкування. З плином часу ви краще познайомитеся з по мережі телями цього форуму і, можливо, придбаєте серед них нових знайомих.
5
Наступний популярний спосіб завести нові знайомства - це численні соціальні мережі. Залежно від свого віку та сфери інтересів виберіть підходящу соціальну мережу і зареєструйтеся в ній. По можливості докладно заповніть профіль, вкажіть свої інтереси та уподобання, завантажте фотографії. Потім починайте шукати друзів . Найпростіше це зробити відвідуючи різноманітні групи за інтересами. Знайти групи ви можете через опцію пошуку, а в якості запиту вказуйте свої реальні захоплення. Вибравши декілька відповідних груп, починайте в них спілкуватися, попутно придивляючись до їх по мережі телям і додаючи в свій аккаунт нових друзів . З плином часу у вас сформується певний коло спілкування серед однодумців.