Як підібрати ім'я малюку.

Питанням вибору імені дитині задаються багато жінок, як тільки дізнаються, що скоро на світ з'явиться маленький чоловічок. Важливо знати, що до вибору імені треба підходити з усією серйозністю і відповідальністю. А також враховувати те, що поєднання імені, по батькові та прізвища безпосередньо пов'язані з характером і долею людини.
Інструкція
1
Пора року, в яке народилася дитина, має великий вплив на його темперамент і характер. Так, наприклад, діткам народженим взимку, треба давати м'які і звучні імена, так як вони народилися в суворий час року, і м'яке ім'я буде згладжувати суворість дану природою. Однак, взимку народжуються найталановитіші та цілеспрямовані діти, які звикли добиватися свого, і будуть йти до кінця заради досягнення своєї мети. Дітям, народженим в цей час року, треба давати імена великих людей і ватажків, тоді з більшою ймовірністю вони багато чого доб'ються в житті. Це такі імена, як: Іван, Роман, Олександр, Петро, Микола, Павло, Федір, Лев, Кирило, Анна, Єлизавета, Ольга, Катерина.
2
Дітям, народженим навесні, навпаки треба давати більш жорсткі імена, так як вони дуже «гнучкі», але, не дивлячись на це, мають «бійцівські» якості. Ім'я буде зміцнювати впевненість у собі і в подоланні життєвих негараздів. «Весняним» діткам підійдуть імена: Данило, Ілля, Павло, Василь, Петро, Віктор, Марина, Анастасія, Маргарита.
3
«Літні діти» - відрізняються гордістю і активністю. Також, вони легко йдуть на ризик і безмірно вразливі і цілеспрямовані. Поряд з цим, більшість людей, що народилися влітку, мають дуже м'яким характером, їх легко образити. Самое погано в тому, що вони легко піддаються чужому впливу. Дітей народжених в цей час року можна називати будь-якими іменемь.
4
Діти, народжені восени, реалістичні, врівноважені й ощадливі. Вони мають спокійний характер. Імена таким дітям краще давати приземлені: Андрій, Опанас, Тимофій, Михайло, Микита, Наталія, Марфа, Василина, Єлизавета.
5
Вибираючи ім'я , дивіться, як воно буде поєднуватися з по батькові та прізвищем. Думайте про майбутнє своєї дитини, про те, як його будуть називати в дорослому житті.
6
Не рекомендується називати дітей на честь померлих родичів, вони можуть успадкувати їх долю і риси характеру. Також, не варто називати малюка на честь улюбленого кіногероя вподобаного серіалу.
7
Не треба давати дуже складні і складені з якихось фраз імена. Вони нададуть на долю дитини не дуже хороший вплив. Доля дитини може стати такою ж складною, як і ім'я .
8
При виборі імені можна керуватися церковним календарем. Так робили ще наші предки. Хоча, в давнину, ім'я , яке давав батюшка при хрещенні, трималося в секреті, а в повсякденному житті дитини називали тим ім'ям, яким нарекли його батьки.
9
Іноді трапляється так, що батьки, ще під час вагітності, підібрали малятку ім'я . Він народився, мамочко на нього подивилася і сказала, що йому підходить абсолютно інше ім'я , а не те, яке вони йому приготували. У цих випадках говорять, що ім'я саме знайшло свого володаря.