Як підготуватися до солярію.

Відвідування солярію - приємна процедура, після якої шкіра швидко покривається рівномірним засмагою. Але для того щоб домогтися бажаного результату, необхідно до походу в солярій правильно підготуватися.
Вам знадобиться
  • - скраб, пілінг, щітка для тіла або жорстка мочалка;
  • - морквяний сік;
  • - косинка або шапочка;
  • - крем для засмаги в солярії;
  • - бальзам для губ;
  • - стікіні;
  • - окуляри для солярію.
Інструкція
1
Прочитайте анотації до всіх лікарських препаратів, які ви приймаєте. Можливо, якісь з них підвищують фотосенсибілізацію шкіри, тобто підсилюють чутливість шкіри до ультрафіолетових променів. У цьому випадку проконсультуйтеся з лікарем з приводу відвідування солярію.
2
Напередодні процедури видаліть з шкіри обличчя і тіла відмерлі частинки епідермісу за допомогою скрабу, пілінгу, щітки або жорсткої мочалки. Не варто займатися цим в день відвідування солярію, тому в цьому випадку зростає небезпека отримання опіку.
3
За 2 години до солярію прийміть ванну або душ для того, щоб змити з шкіри всю косметику, лосьйони, креми, дезодоранти, туалетну воду. Це дозволить засмазі лягти рівно.
4
За півгодини до відвідування солярію ви можете випити склянку морквяного соку. Він посилить вироблення меланіну - пігменту, що додає шкірі відтінок засмаги.
5
У солярії безпосередньо перед процедурою зніміть з себе всі прикраси. Блискучі поверхні будуть відображати ультрафіолетове світло, і засмага ляже плямами.
6
Зберіть волосся і надіньте на голову косинку або шапочку. Це дозволить захистити волосся від осушення і вигорання.
7
намажте спеціальним кремом для засмаги в солярії. Якщо ви користуєтеся кремом з бронзатором, то будьте готові до того, що він може забруднити світлий одяг, яку ви потім надягнете. Крім того, в місцях тертя шкіри одягом можуть з'явитися світлі плями і смуги. Якщо у вас чутлива шкіра, то будьте обережні з використанням кремів з тингл-ефектом, т.к. їх дія заснована на подразненні рецепторів шкіри і посиленні кровообігу таким способом.
8
Шкіру губ захистіть бальзамом або гігієнічною помадою. Наклейте на груди стікіні. Великі родимки намажте товстим шаром крему або заклейте невеликими круглими наклейками, які можуть надаватися разом зі стікіні.
9
Захистіть очі спеціальними окулярами і сміливо підставляйте своє тіло під промені солярію.