Як зв'язати довгий жилет.

З приходом осені або весни, коли по ранках ще досить холодно, а вдень тепло, доцільно мати довгий жилет . У ньому ви будите відчувати себе стильно і комфортно. Зв'язаний власноруч жилет підкреслить вашу індивідуальність.
Вам знадобиться
  • - 400 г напіввовняної квіточки сіро-біло-чорного кольору;
  • - гачок № 3,5;
  • - 5 гудзиків.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до в'язання зробіть все не обхідні заміри. Починаючи в'язати виріб, обов'язково зв'яжіть зразок для визначення щільності в'язання. Нижче дані розрахунки для розміру 48.Узор 1 «Сеточка під арочку». В'язати меланжевой пряжею в два сложенія.Узор 2 «Рачій крок». В'язати не впорався наліво, а зліва направо.
2
Спинка: зв'яжіть ланцюжок з 96 повітряних петель і зв'яжіть 16 см візерунком 1. Через 14 рядів від набірного краю додайте з обох сторін по 4 петлі. через 55 рядів від набірного краю для пройм з обох сторін не довязивайте в кожному другому ряду 1 * 8 і 1 * 4 петлі. через 82 см від набірного краю закрийте всі петлі.
3
Ліва смужка: зв'яжіть ланцюжок з 48 повітряних петель і зв'яжіть 16 см візерунком «Сеточка під арочку». Потім в'яжіть аналогічно спинці. Через 62 см від набірного краю для вирізу горловини НЕ довязивайте в кожному ряду 13 * 2 петлі. через 82 см від набірного краю всі петлі закрийте.
4
Права поличка: в'яжіть симетрично лівої полички.
5
Збирання і обробка жилет а: виконайте плечові і бокові шви. Пройми обв'яжіть трьома рядами стовпчиками без накиду. Бічні шліци, виріз горловини і краю поличок обв'яжіть п'ятьма рядами стовпчиками без накиду. На правій планці зробіть 5 петель для гудзиків на відстані 11 см один від одного, потім виріз горловини і краю планок обв'яжіть одним рядом узором «рачій крок». Нижній край обв'яжіть двома рядами стовпчиками без накиду. Пришийте гудзики.
Зверніть увагу
Розподіляючи гудзики на планці, першу поміщають на лінії талії або поруч з поясом. Все решта - орієнтуючись на первую.Учтіте, що працювати зручніше, якщо гачок тримати так, щоб площини його головки і зісковзують петля були взаємно перпендикулярні. Перші петлі утримуйте, притискаючи їх великим пальцем лівої руки до вказівного, а потім до середнього пальця.
Корисна порада
Будь-яке в'язане виріб прасувати через вологу марлю, складену в декілька шарів.