Як знайти зниклу річ в будинку. Як відшукати в будинку зниклу річ.

Відома польська письменниця Іоанна Хмелевська розповідала в своїй автобіографії, як шукала загублену голку, примовляючи: «Чорт, чорт, пограй та віддай». Дійсно, що робити, якщо потрібна річ прямо-таки випарувалася? Головне - не піддаватися паніці.
Інструкція
1
Ретельно огляньте всі місця, де в будинку скупчуються речі. Такі є в кожній квартирі. Це може бути тумбочка в передпокої, журнальний столик, крісло, край кухонного дивана, інакше кажучи, місця, куди ваші домочадці просто кладуть речі в розрахунку на те, що через кілька хвилин річ знадобиться. Саме там накопичується найбільший шар незрозуміло чого, що очікує генерального прибирання. В одному з цих «Бермудський трикутник» може ховатися пропажа.
2
Повідомте всім членам сім'ї, що конкретно ви шукайте. Може статися, що хтось із них знає, де лежить шукана річ . Опишіть зниклий предмет в подробицях. Навіть якщо ніхто не згадає, де лежить пропажа, це дозволить вам зосередитися.
3
Спробуйте згадати або з'ясувати у членів сім'ї, хто найчастіше користувався зниклої річ ю. Згадайте основні повсякденні дії цієї людини і ті місця в будинку, де він найчастіше буває. Справа в тому, що людина може не згадати про дію, зробленому за звичкою. Якщо ви звикли, сидячи за письмовим столом, класти предмети, які в даний момент не потрібні, саме в верхній ящик тумби столу, то, найімовірніше, ви не зможете точно пригадати, що туди поклали.
4
Огляньте місця в будинку, де знаходяться речі того ж типу, що й втрачений предмет. Якщо ви шукаєте лак для волосся в аерозольній упаковці, може виявитися, що хтось поставив його туди, де зберігаються інші аерозольні балончики. Наприклад, з фарбою, освіжувачем повітря та іншої побутової хімією.
5
Огляньте місця, з вашої точки зору, найменш відповідні для шуканої речі. Якщо ви колись, глибоко задумавшись про щось своє, поклали комп'ютерну мишу в холодильник, виявити її звичайним способом буде досить складно.
6
Якщо пропажа досі не знайдена, спробуйте скористатися способом пані Іоанни. Знаючі люди ще радять при цьому прив'язати до ніжки стільця хустку.
Корисна порада
Чи не втягуйте всю сім'ю в пошук зниклої речі. Коли пошуки ведуться силами кількох людей в одній квартирі, шукана річ не обов'язково буде знайдена, а приводити в порядок будинок доведеться саме вам.