Як знайти шаблон сайту.

Шаблон сайту являє собою набір графічних і html-файлів, які вимагають мінімальної доопрацювання перед розміщенням на сервері. Іноді в комплект шаблону входять флеш-ролики, скрипти на мовах PHP і JavaScript, вихідні файли графічних і флеш-елементів. Використання шаблону може бути хорошим рішенням, якщо бюджет, виділений на створення дизайну сайту, обмежений.
Інструкція
1
Використовуйте спеціалізовані сайти, які укладають договори з авторами шаблонів і організовують розміщення і продаж шаблонів на своєму сервері. Більшість таких веб-ресурсів має докладні каталоги шаблонів з добре організованими механізмами пошуку. Наприклад, ви можете знайти відповідний шаблон в каталозі одного з найбільш відомих сайтів цього роду - http://templatemonster.com. На головній сторінці сайту розміщена форма пошуку, яка дозволяє відібрати в каталозі, шаблони для потрібного вам типу (шаблони для Фейсбук, для електронної комерції, корпоративних сайтів, блогів, визначених систем управління і т.д.). Крім того, тут можна вибрати стиль оформлення дизайну (темний, нейтральний, ретро, футуристичний і т.д.), тематику сайту (квіти, автомобілі, медицина, і т.д.), ціновий діапазон, автора та інші параметри.
2
Використовуйте набори шаблонів, які пропонують своїм клієнтам хостингові компанії. Багато з них мають передвстановлені або встановлювані по запиту клієнта системи управління або конструктори сайтів. Такі системи дозволяють перемикати «на льоту» шаблони з наявного набору варіантів графічного або виконаного за флеш-технології оформлення сайту. Перевага цього способу перед шаблонами, знайденими в мережі, полягає в тому, що вам не потрібно буде самостійно їх встановлювати на свій сайт - це зроблять скрипти хостингу.
3
Скористайтеся пошуковими системами для розшуку безкоштовних шаблонів в інтернеті. Таким способом можна знайти, наприклад, дизайн-студії, що розміщують шаблони з вільним доступом в рекламних цілях.
4
Перегляньте відповідні розділи веб-ресурсів, які спеціалізуються на будь-якої конкретної системі управління сайтом. Як правило, на таких сайту х є форуми, де ентузіасти саме цього «движка» обмінюються шаблонами, які враховують особливості цієї системи.