Як вивести на друк документ.

Якщо ви пам'ятаєте перші текстові редактори, то, напевно, знаєте, що в цих програмах надрукувати текстовий документ було цілим справою: потрібно було набрати команду print і вказати повний шлях до файлу. Зараз, з виходом Windows і сучасних текстових редакторів, наприклад MS Word або OpenOffice Writer, вивести документ на друк стало дуже просто. Нижче буде розглянуто, як вивести на друк документ в MS Word - одному з найпопулярніших текстових редакторів.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows;
  • - принтер;
  • - текстовий редактор MS Word.
Інструкція
1
В Windows процес друку стандартизован, і в основному однаковий для більшості програм, якщо не враховувати малі відмінності. Для друку документ ов в Word кілька способів.
2
Перший спосіб. Натисніть на значок принтера на панелі інструментів. Це найпростіший спосіб, але в нього нічого не можна налаштувати: ні число копій, ні орієнтацію документ а (книжкова або альбомна), ні принтер, на який виводитиметься документ . Втім, якщо для вас це несуттєво, можете скористатися таким способом. При друку може з'явитися повідомлення, що частина документ а виходить за межі області друку. Найчастіше можете не звертати на це уваги і все одно друкувати документ . Правда в рідкісних випадках при появі такого повідомлення частина тексту дійсно може виходити за область друку. В цьому випадку збільште відступи і повторіть процес друку до позитивного результату.
3
Другий спосіб. Натисніть «Файл - Друк» або CTRL-P на клавіатурі. У вікні ви можете налаштувати, на який принтер буде виводитися документ , а також число копій, які ви бажаєте надрукувати (за замовчуванням одна). Також тут можна вказати, які сторінки виводити на друк (парні, непарні або всі), а також конкретні номери сторінок, що буває зручно при сортуванні документ а за копіями або якщо потрібно друкувати не весь громіздкий документ , а тільки якусь його частину. Якщо хочете задати орієнтацію документ а, в якому кольорі буде друкуватися документ (в сірих тонах або кольоровий), то в цьому ж вікні зайдіть у властивості принтера, там це все можна буде налаштувати.
4
Після закінчення настройки натисніть кнопку ОК і документ буде виведений на друк.
Корисна порада
Якщо документ не друкується, перевірте контакти: витягніть і вставте кабель, що йде від принтера до комп'ютера. Вимкніть-включите принтер. Перевірте, чи не зам'ята Чи в принтері папір і витягніть її, якщо це так. Повторіть процес друку.