Як позбутися звички кусати губи.

Кусання губ на перший погляд здається нешкідливим, але якщо залишити цю звичку без уваги і не позбутися її, нав'язливе рух може принести чимало неприємностей і серйозно позначитися на здоров'ї і зовнішній вигляд ротової порожнини.
Інструкція
1
Розтлумачте самому собі, що звичка постійно гризти губи заважає вам, тому позбутися її життєво необхідно. Переконуйте себе в цьому, знаходячи все нові й нові аргументи. Розглядайте в дзеркалі з'явилися тріщинки і ранки на губах і нагадуйте собі, що не будь у вас шкідливою звички, губи виглядали б набагато привабливіше і були б більш здоровими.
2
Контролюйте свою поведінку постійно. Не давайте собі жодної хвилини розслаблення, під час якої ви, забувшись, знову натиснете зубами на губу. Спостерігайте за собою з боку невтомно і строго, припиняйте будь-яке бажання повторити укуси.
3
Тримайтеся подалі, чи не спілкуйтеся з людьми, яким властива та ж сама шкідлива звичка. Коріння цього руху лежать в області психології, і підсвідоме наслідування завадить вам ефективно боротися з власними пристрастями.
4
Балуйте себе, якщо вам вдається не кусати губи . Заохочуйте себе будь-якими способами, які будуть для вас найбільш приємними. Поставте собі завдання не кусати губи , наприклад, протягом чотирьох днів, а справившись з цим завданням, купите собі які-небудь ласощі.
5
Приймайте мультивітамінний комплекс, оскільки дефіцит вітамінів і речовин в організмі призводить до сухості губ, їх лущення і розтріскування.
6
Користуйтеся безбарвною губної гігієнічною помадою або блиском, щоб губи були завжди зволожені. Більше пийте води. Накладайте на ніч лікувальні бальзами і живильні маски, куплені в аптеках або приготовані самостійно вдома з підручних продуктів.
7
Якщо самостійно вирішити проблему вам не вдається, зверніться за допомогою до психолога. Звичка кусати губи пов'язана з невротичним станом психіки і невирішеними внутрішніми конфліктами.
8
Проявіть витримку і силу волі і йдіть до кінця у своєму бажанні позбутися шкідливої звички.