Як купити машину в ОАЕ. авто в еміратах купити.

При покупці автомобіля в Об'єднаних Арабських Еміратах ( ОАЕ ) слід враховувати специфіку місцевого ринку, особливості місцевого законодавства і багато інших нюансів, що дозволяють вигідно купити автомобіль і не отримати згодом розчарувань від покупки.
Вам знадобиться
  • Віза і турпутівки в ОАЕ. Гроші: готівкові або на банківській карті.
Інструкція
1
Купуйте туристичну путівку в ОАЕ з недорогим проживанням в готелі. Гроші можна взяти готівкою, на картці або чеками, можна внести на розрахунковий рахунок до поїздки або по приїзду в ОАЕ . На ринок приходите самостійно або з довіреним представником карго-компанії, і вибирайте машину. Якщо не говорите англійською, продавець напише вам ціну на листку паперу або на калькуляторі. Остаточний розрахунок проводиться в дірхамах, але за домовленістю з продавцем розплатитися можна доларами.
2
Тест на збіг і наявність всіх VIN-номерів обов'язковий. Коштує він близько 150 дирхам. Повна технічна діагностика обійдеться в 1000 дирхам. Після придбання покупку оформляють на місці протягом дня на пред'явлений паспорт. Найкраще весь процес вибору і покупки здійснювати разом з досвідченим помічником (представником карго-компанії). У цьому випадку непотрібні ризики сильно зменшуються, і з'являється можливість заощадити.
3
Карго-компанія за бажанням клієнта може організувати не тільки вибір автомобіля, але і його оформлення, транспортування та страховку. Для цього доведеться попередньо внести аванс в $ 300. Цей аванс зараховується у вартість доставки. Якщо відмовитеся від послуги, аванс не повертається. Крім того, карго-компанія може організувати візу за $ 55, готель, зустріч і т.п. Після покупки через певний термін (15-30) днів отримуєте куплений автомобіль в Росії.
4
Ринок автомобілів в ОАЕ ділиться на два цінові сегменти: до 30-35 тисяч доларів і вище. З фірм-виробників найбільш широко представлені японці. Враховуйте, що середньостатистичний японський автомобіль оснащений великою кількістю опції, ніж європейський за ту ж ціну. З іншого боку, ергономіка японських автомобілів, розроблених для внутрішнього ринку, розрахована на людей азіатського статури. І ще один момент: якість японських автомобілів не залежить їх орієнтованості на внутрішній або зовнішній ринок. Німецькі автомобілі складають окремий сегмент ринку, що відрізняється широким вибором моделей і комплектацій з вигідними цінами на них.
5
Спеціалізовані компанії з продажу автомобілів пропонують широкий комплекс послуг з продажу автомобілів, аксесуарів і запчастин, з тюнінгу та збільшенню кількості опцій. Крім того, вони здійснюють весь процес оформлення покупки і доставку у вказане місце призначення.
Корисна порада
1. Торгуйтеся скрізь: і на ринку, і в автосалоне2. Покупку оформляйте тільки в поліціі3. Звертайтеся до перевірених каналах і людям