Як знайти синоніми.

Багатий словниковий запас свідчить про високий інтелектуальний рівень людини, його красномовстві і кругозорі. Поповнювати лексикон можна з різних джерел, дізнаючись нові вирази, терміни, синоніми і антоніми вже відомих слів.
Інструкція
1
Купіть в книжковому магазині словник синонімів російської мови. Якщо ви не впевнені у виборі, придбайте «Словник синонімів» під редакцією А.П. Евгеньевой. Знайдіть в словнику потрібне вам слово, прочитайте список пропонованих синонімів і синонімічних висловів та виберіть відповідний варіант.
2
Зайдіть в будь-яку пошукову систему мережі інтернет і наберіть в рядку пошуку слово, до якого ви шукаєте синонім. До цього слова через пробіл напишіть « синоніми ». У списку знайдених сторінок ви побачите велику кількість різноманітних онлайн-словників синонімів. Відкрийте кілька сторіночок, прочитайте всі запропоновані варіанти і виберіть той синонім, який найкращим чином відповідає вашим цілям.
3
Читайте більше якісної художньої літератури, розширюйте власний словниковий запас і поступово ви позбудетеся від необхідності заглядати в словники в пошуках синонімів. Вони будуть самі собою з'являтися у вас в голові, як тільки ви захочете урізноманітнити своє мовлення або уникнути тавтологічних повторень при розмові або листі.
4
Визначтеся, з якою метою ви будете використовувати синонім. На відміну від номінальних визначень синоніми мають різну емоційне забарвлення і відрізняються один від одного ступенем експресії, частотою вживання в мові і ставленням до якогось конкретного стилю. Враховуйте це при пошуку потрібного синоніма, щоб мова не звучала кострубато, а знайдений варіант був доречним в даному контексті і стилі.
5
Напишіть антоніми до вашого слова, а потім за допомогою інтернету і словника антонімів знайдіть і випишіть антоніми до кожного слова з отриманого списку. Новий список буде синонімами (близькими, точними або віддаленими) вашого первинного слова.
6
Підберіть замість одного слова-синоніма метафоричне опис, евфемізм (якщо ваше слів нецензурне) або синонімічне вираз.