Як використовувати термопасту.

Термоінтерфейс, яким оснащено багато кулери, являє собою тонку смужку термоматеріала, мав покращувати контакт між підошвою радіатора і процесором. На жаль, фізичні властивості цього матеріалу залишають бажати кращого, так як він не забезпечує належною мірою тепловідведення від процесора до радіатора кулера. У цих випадках краще використовувати спеціально випущені для цих цілей термопасту , що представляє із себе прекрасний термопроводнік.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - термопаста;
  • - боксового процесор;
  • - кулер.
Інструкція
1
Якщо ви купили боксового процесор (варіант BOX або RTL), то разом з ним обов'язково поставляється кулер, виготовлений виробником процесора. На підошві кулера ви зможете виявити тонку смужку термоинтерфейса, її колір зазвичай білий, але може залежати від виробника.
2
Для поліпшення якості тепловідведення від процесора до кулера приберіть термоінтерфейс з підошви радіатора кулера. Для цього використовуйте м'яку суху ганчірочку, якої ретельно протріть поверхню радіатора, аж до видалення найменших слідів термоинтерфейса. Наприкінці підошва радіатора кулера повинна бути гладкою і на ній не повинно бути залишків термоинтерфейса. Не намагайтеся шкребти кулер ножем або лезом: це може створити подряпини, які погіршать якість дотику між радіатором і процесором і погіршать тепловідвід.
3
Якщо ви купували процесор у варіанті OEM, тобто без коробки і кулера, то ви можете отримати в комплекті термопасту . Якщо в комплекті з процесором термопасти не поставлялася (боксового процесор або OEM-варіант без термопасти), її необхідно окремо придбати. Купуйте термопасту марки «АлСіл-3» або «Титан» - ця термопаста перевірена часом і володіє прекрасними теплопровідними властивостями.
4
Отже, ви видалили термоінтерфейс з радіатора кулера або просто очистили його від сторонніх часток (пилу, бруду і т.п.) Тепер очистіть сам кристал процесора від пилу. Для цього протріть його м'якою ганчіркою, не докладаючи сили. Видавіть з тюбика невелика кількість термопасти на центр кристала процесора. Її кількість має бути невеликим, на око воно має бути розміром трохи більше горошини. Ретельно розрівняйте термопасту по поверхні процесора. Для цього можна використовувати тонку сірник. У підсумку шар термпасти повинен бути тонким і рівномірно покривати всю поверхню кристала процесора.