Як виїхати жити до Ізраїлю. Як переїхати ізраїль.

Багатьох людей вабить така особлива загадкова країна як Ізраїль . Немає нічого неможливого, якщо точно зважилися виїхати туди жити ... Тоді прочитайте, як це може бути здійсненно.
Інструкція
1
Переїхати в Ізраїль на постійне місце проживання найлегше людям, що мають єврейське коріння. За ізраїльського Закону про Поверненні приїхати в країну і отримати там посвідку на проживання або громадянство мають євреї, їхні діти, дружини і внуки. Перш вони зобов'язані сповідувати іудаїзм і звернутися в консульство Ізраїлю.
2
Якщо в цій країні у вас проживають родичі, то вони можуть надіслати для вас запрошення. А при приїзді вам буде потрібно довести свої єврейські корені. Далі вже ви зможете облаштовуватися, вступити до Університету, а потім знайти роботу.
3
Але якщо ви не єврей, то можна самостійно приїхати в країну і отримати навчальну і робочу візу. Буде потрібно знайти роботодавця в Ізраїлі. А він у свою чергу повинен буде звернутися в Міністерство торгівлі, промисловості та праці з проханням видати вам візу. Дається вона на рік, але потім її можна продовжити.
4
Переїхати в Ізраїль також може літня людина, якщо у нього ні кого не залишилося, крім рідних, які проживають в Ізраїлі. Спочатку мігрантам в такому випадку видається тимчасова віза, а потім - тимчасове посвідчення. Через 3-4 роки проживання в країні можна буде отримати вид на проживання.
5
Найпростіше переїхати в Ізраїль буде тим, хто зможе вийти заміж або одружуватися на тій людині, хто там постійно проживає. Після укладення шлюбу слід звернутися до Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю з проханням про переміну статусу і піддатися перевірці на відсутність судимостей і справжність документів. Влада ретельно перевіряє, чи не був укладений шлюб фікцією.
6
Перед тим, як зважитися переїхати, обміркуйте всі за і проти. Адже не дарма кажуть, що скрізь добре, де нас немає. Може бути, ви намагаєтеся втекти від проблем або відправитися на зустріч пригодам. Якщо ж ваше рішення цілком виправдано, то ви завжди знайдете правильний шлях еміграції.
Ізраїль - країна, куди дуже просто переїхати кожному, хто має єврейське коріння або родичів цієї національності, і куди досить складно перебратися будь-якого іншого людині.
Вам знадобиться
  • - власне свідоцтво про народження,
  • - свідоцтва про народження всіх родичів по материнській лінії, що мають єврейське коріння,
  • - сімейні зв'язки в Ізраїлі,
  • - підстава перебувати в Ізраїлі легально, поки не буде вирішено питання про громадянство,
  • - знання мови іврит.
Інструкція
1
З моменту початку існування держави Ізраїль в ньому діє Закон про повернення, згідно з яким, будь-який єврей може без всяких проблем переселитися в цю країну. Складність зазвичай викликає лише один момент: кого можна вважати євреєм? Згідно з традиціями і офіційній політиці, національність передається по материнській лінії. На практиці нерідко буває достатньо, щоб дідусь чи бабуся по материнській лінії були євреями. Також євреєм за певних умов вважається будь-яка людина, який прийняв іудаїзм.
2
Щоб переїхати за законом про репатріацію, потрібно підготувати пакет документів: своє свідоцтво про народження, свідоцтва батьків, дідусів і бабусь (докази того, що людина є євреєм за національністю). Важливим моментом є відсутність судимості. Офіційно вимогою є обґрунтування мотивів переїзду, так як проводиться співбесіда. На практиці буває досить сказати, що ви хочете просто жити в розвинутій країні, чесно платити податки і так далі. Для репатріації не обов'язково відмовлятися від наявного громадянства. Заявка на репатріацію в Ізраїль подається ще в Росії.
3
Бізнес-еміграція, коли право на проживання людина отримує завдяки інвестиціям в економіку країни, в Ізраїлі не передбачена. Бувають вкрай рідкісні винятки, коли людина пропонує щось, вигідне безпосередньо Ізраїлю. Це питання розглядається індивідуально, шанс досить малий. В цьому випадку громадянство вважається подарованим.
4
Шлюб є одним з найпростіших способів отримати громадянство Ізраїлю, якщо людина не єврей за національністю. Шлюб потрібно укласти за кордоном, так як в Ізраїлі шлюби між євреями і не євреями не реєструються. Потім слід в'їхати в Ізраїль по туристичній візі, зібрати пакет документів, повний список можна уточнити в МВС країни (і краще зробити це заздалегідь). Після цього заявнику видадуть туристичну візу на півроку, по ній вже можна працювати. Потім оформляється тимчасове посвідчення особи, яке дає статус резидента. Процедура отримання громадянства після цього буде тривати 5 років, протягом яких потрібно постійно ходити по різних інстанціях і підтверджувати, що шлюб не фіктивний.
5
Згідно законам Ізраїлю, існує спосіб отримати громадянство за натуралізації, але для цього потрібно мати обґрунтування перебувати в країні легально 5 років, протягом яких триває ця процедура. Також необхідно вже проживати в країні протягом 3 років легально до того, як було подано заяву. Для подачі заяви на громадянство потрібно буде письмово відмовитися від попереднього громадянства, а також показати документи, які підтверджують, що факт відмови пройшов успішно. Слід мати умови, які дозволять людині влаштуватися в країні (наприклад, майно, робота, сімейні зв'язки, і так далі). Обов'язково потрібно оволодіти івритом. Необхідний рівень знання ніде не обмовляється, але на практиці досить знати мову на рівні ульпана.
Зверніть увагу
Протягом усього часу, поки буде вирішуватися питання про ваше громадянство, потрібно буде перебувати в Ізраїлі. Якщо ви захочете виїжджати з країни, потрібно окремо уточнювати, на яких умовах ви можете це робити, щоб не втратити все.
Корисна порада
Ульпан - це спеціальний навчальний заклад в Ізраїлі, яке дозволяє прискорено освоїти іврит всім людям, які не знають його. Корисно записатися в ульпан ще до того, як ви почнете процедуру отримання громадянства.