Як зробити масу для ліплення.

Розвиток дрібної моторики рук безпосередньо впливає на інтелектуальний розвиток дитини. Ліплення відноситься до того виду прикладного мистецтва, яке стимулює і мислення, і уяву. Зробити масу для ліплення можна з солі і борошна.
Вам знадобиться
  • Для тіста:
  • - 1 стакан муки;
  • - 1 стакан солі помелу екстра
  • - 125 мл клею ПВА, води або клейстеру;
  • - харчові барвники, акрилові або масляні фарби
  • Для клейстеру:
  • - 1 ст. л. крохмалю;
  • - 125 мл. холодної води;
  • - 250 мл. окропу.
Інструкція
1
Візьміть каструлю або глибоку чашку, просійте туди борошно і сіль і ретельно перемішайте.
2
Влийте в чашку 125 мл води або клею ПВА. Обсяг рідини залежатиме від властивостей борошна - можливо знадобиться трохи більше. Якщо ви хочете робити з солоного тіста тонкі деталі, то краще замість води наливати клей ПВА. Він додасть готової масі пластичність і тісто буде краще тримати форму.
3
Воду також можна замінити клейстером з картопляного або кукурудзяного крохмалю. Щоб отримати клейстер, розведіть в половині склянки води 1 столову ложку крохмалю. Ретельно перемішайте і влийте цю суміш у щойно закіпевшую воду об'ємом 200 мл. Використовуйте для приготування солоної маси тільки остиглий клейстер.
4
Повернемося до тесту. Влийте в суміш солі і борошна рідину і перемішайте все ложкою. Для швидкого досягнення однорідності складу можна скористатися міксером зі спіральною насадкою для тіста. Далі викладіть масу на стіл і вимісити, як звичайне тісто. В результаті повинна вийти досить пластична маса, абсолютно безпечна для дитини. Залиште її в холодильнику на кілька годин. Маса повинна дозріти.
5
При бажанні можна зробити різнокольорову масу . Розділіть весь обсяг на кілька рівних частин. Від кожної отщіпніте невеликий шматочок і в нього умішайте барвник потрібного кольору. Не рекомендується використовувати для цих цілей гуаш, оскільки вона має неоднорідну структуру і великі частинки. Потім забарвлений шматочок з'єднайте з рештою маси і ретельно вимісити.
Зверніть увагу
Щоб фігурка з солоною маси стала більш міцною, її необхідно запекти в духовій шафі на рівній поверхні при температурі не більше 130 градусів. Дочекайтеся повного висихання тесту, інакше виріб потріскається або деформується.
Корисна порада
Зберігати солоне тісто можна в холодильнику близько 2 місяців.