Як прибрати заголовні літери в Word. в ворде друкує тільки заголовними буквами.

Microsoft Word - програма для створення текстових документів. Функції Word дозволяють редагувати текст і шрифт в залежності від потреб користувача: змінювати розмір, колір і форму шрифту. За умовчанням в документі заданий автоматичне введення заголовної літери на початку пропозиції.
Інструкція
1
Граматичні правила більшості світових мов вимагають написання заголовної літери на початку пропозиції, а так само для позначення назв. Для збільшення швидкості набору тексту Word автоматично змінює малу літеру на заголовну. Однак багатьом користувачам програми ця функція виявляється не потрібна, в цьому випадку має сенс змінити настройки програми. Щоб відключити автоматичне виставлення заголовної літери , відкрийте документ Word або створіть новий, викликавши контекстне меню правою кнопкою миші і вибравши в ньому «Створити», потім - «Створити текстовий документ Word».
2
На верхньому рядку документа знаходиться панель задач. Натисніть на кнопку «Сервіс». У контекстному меню виберіть рядок "Параметри автозаміни». Відкрийте вкладку «Автозаміна». Якщо у вас стоїть галочка в графі «Робити перші літери пропозицій прописними», приберіть її. Натисніть «Застосувати» і «ОК». Збережені настройки будуть застосовуватися до всіх наступних документам Word.
3
Скасувати автоматичне введення прописних букв при заповненні таблиці можна так само в «Параметри автозаміни». У вкладці «Автозаміна» приберіть галочку в графі «Робити перші літери комірок таблиць прописними». Підтвердіть свої дії, натиснувши кнопки «Застосувати» і «ОК».
4
Щоб прибрати написання прописаний літери для власних назв, в меню «Автозаміна» приберіть галочку у функції «Замінювати при введенні», натисніть «Застосувати» і «ОК». Тепер все слова в документі Word будуть друкуватися з маленькою літери . Майте на увазі, що таке оформлення тексту вважатиметься орфографічною помилкою. А звернення до людини з написанням його імені з маленькою літери буде прийнято за неповагу.
5
Якщо ви виконали всі вищеописані вимоги, але текст все одно набирається заголовними буквами, можливо, на вашій клавіатурі задана функція введення прописних літер. Натисніть на клавішу «Caps Lock». Так ви вимкніть заголовні літери , і підтвердженням цьому буде погасла лампочка «Caps Lock» на клавіатурі.