Як зробити наклейки на футболки. наклейки на футболку своїми руками.

Однотонна одяг деколи виявляється нудною і нецікавою, а купуючи в магазині футболку з яскравими принтами, ризикуєш зустріти в компанії людини в такому ж одязі. Урізноманітнити свій гардероб можна авторськими принтами на футболках.
Інструкція
1
Зараз у кожному місті розвинена робота поліграфічних центрів. Займаючись корпоративними замовленнями, вони не забувають і про індивідуальних бажаннях модників. Виберіть малюнок, який хочете зобразити на футболці. Зробіть якісний відбиток знімка в натуральну величину (того розміру, який хочете «намалювати» на одязі) або, ще простіше, копіюйте зображення на електронний носій інформації. Купуйте футболку за розміром і вирушайте в найближчий центр поліграфії. За порівняно невелику суму (приблизно від 120 рублів, залежно від поліграфічної фірми, а так само кольору і розміру малюнка) вам надрукують необхідне зображення на футболку. Як правило, такі принти досить довговічні, і ви зможете прати свою футболку в пральній машині і гладити її праскою з виворітного боку. На всякий випадок розпитайте менеджера про догляд за наклейкою.
2
Ви можете самостійно прикрасити свій одяг, правда, ваша робота виявиться менш якісна, ніж робота професіонала. Зайдіть в комп'ютерний магазин або в салон фотодруку. Купуйте термотрансферну папір для принтера. Як правило, 10 аркушів формату А4 для білого матеріалу коштують близько 200-250 рублів, для темної тканини - 400-500 рублів, залежно від фірми-виробника. Дотримуючись інструкції, помістіть папір у принтер і задайте друк обраного вами зображення. Добре розгладьте праскою футболку, щоб на ній не було складок. Покладіть термотрансферну папір на футболку зображенням вниз і прикладіть зверху гарячу праску. Його температуру регулюйте згідно з рекомендаціями, надрукованим на упаковці паперу. Зніміть паперову плівку з футболки після нанесення і закріплення малюнка.
3
Вибрати готову наклейку або аплікацію для одягу можна в будь-якому швейному магазині. Вони будуть полягати або з простого клейкого зображення, як магазинні футболки з принтами, або з тканинної вишивки. Лицьова сторона таких аплікацій покриті термостійкої сітчастою тканиною, а виворітна сторона - клейка. Помістіть наклейку на футболку лицьовою стороною вгору. Поставте на неї гарячу праску і почекайте пару хвилин. Після того, як аплікація закріпилася на тканині, приберіть з неї праску. Коли зображення трохи охолоне, зніміть з нього термостійку захисну тканину. Футболка готова!