Як розсмоктати гематому.

Гематома - це наслідки забою м'яких тканин, при якому відбувається крововилив в навколишні тканини. Найбільш небезпечні гематоми внутрішніх органів, що супроводжуються здавленням останніх. Нерідко гематоми викликають порушення функцій відповідних м'язів, припухлість, підвищення температури і обов'язково відбувається зміна кольору шкіри - від лілового до жовто-зеленого.
Вам знадобиться
  • - живокіст;
  • - нутряний жир;
  • - полин;
  • - календула;
  • - деревій;
  • - чистотіл.
Інструкція
1
Ефективним засобом розсмоктування гематом при сильному ударі є мазь на основі живокосту. Візьміть 100 грамів нутряного жиру, поставте на повільний вогонь і витопите його, профільтруйте і засипте в нього 50 грамів подрібненого в порошок кореня живокосту. Поставте на водяну баню, а ще краще - в духовку на 3 години. Потім залиште на добу в теплому місці для настоювання. Втирайте отриманий склад в гематому 3-4 рази на день по 2-3 хвилини. Курс лікування залежить від стану забитих тканин.
2
Для швидкого розсмоктування гематоми рекомендуються спиртові настойки лікарських рослин, які мають протизапальну, болезаспокійливу і регенерує. Наповніть півлітрову банку до плічок подрібненими полином, квітками і листям календули, чистотілом в пропорції 1: 1: 1, залийте їх спиртовмісної рідиною не менше 40 градусів.
3
Наполягайте тиждень при кімнатній температурі і, не фільтруючи склад, можете приступити до розтирання гематоми даними лікарським засобом. Процедуру розтирання гематоми здійснюйте 3-4 рази на день. При наявності цього засобу в домі, змазування їм відразу після забиття, як правило, не дає утворюватися гематоме при слабких ударах або швидко розсмоктує її при сильних пошкодженнях м'яких тканин.
Зверніть увагу
Чи не прийняті вчасно заходи по розсмоктуванню гематоми можуть викликати утворення помилкової кісти на її місці, травматичної аневризми, інфікування з нагноєнням.
Корисна порада
При неускладнених гематомах можна застосовувати компреси з листям подорожника, лопуха, листя бузку, змазування камфорним маслом, розтирання мурашиним спиртом або настойкою квіток бузку. Першочерговим заходом при ударах є холод, який зменшує крововилив, сприяючи швидкій згортання крові. Розігріваючі процедури при сильних гематомах показані тільки через 12-14 годин.
Гематома при вагітності розсмоктується під дією лікарських засобів за умови повного спокою пацієнтки. Дуже важливо дотримуватися дієти і відмовитися від статевого життя.
Інструкція
1
Гематома при вагітності - стан, при якому плодове яйце починає відділятися від стінок матки, при цьому процес супроводжується розривом кровоносних судин в місці відторгнення. В результаті утворюється згусток крові, який і називається гематомою. Що б не було причиною цього явища, ви повинні зробити все можливе, щоб прискорити розсмоктування гематоми при вагітності, так як вона може призвести до викидня.
2
Якщо у вас тягнуть болі внизу живота і коричневі виділення з піхви, то майже з 100% упевненістю можна сказати, що у вас ретрохоріальная гематома. Нерідко гематома дуже довго ніяк себе не проявляє і даний стан діагностують тільки на УЗД. Це означає, що гематома сформувалася, але опорожняться не розпочала. Якщо у вас почалися коричневі виділення, це говорить про те, що гематома стала поступово виходити назовні, тобто розсмоктуватися і зменшуватися в розмірах. Тому це вважається позитивною динамікою: за умови своєчасного лікування можна добитися повного розсмоктування гематоми і виведення її з порожнини матки.
3
Інша справа - це коли з'являються яскраво-червоні виділення. Ці симптоми знаменують початок кровотечі, що супроводжується збільшенням площі відшарування плодового яйця. Буває й так, що медики плутають даний стан з яким-небудь іншим захворюванням. Якщо вам ставлять діагноз «ретрохоріальная гематома», але при цьому у вас немає коричнюватих і червоних виділень, то, швидше за все, що через короткий час її вже й не виявлять.
4
Як розсмоктується гематома при вагітності? Виведення згустку крові в місці відторгнення плодового яйця відбувається під дією кровоспинних препаратів, до яких відноситься «Доцінон». Знизити тонус матки можна за рахунок застосування «Магне-В6», «Но-шпи» і «Папаверина». Важливо приймати і прогестеронові препарати - «Дюфастон» і «Утрожестан». Крім цього, ви повинні пити м'які заспокійливі, дозволені до прийому під час виношування дитини, і вітаміни - вітамін Е і фолієву кислоту.
5
Прискорити розсмоктування гематоми і запобігти хронічну гіпоксію плода можна за допомогою «Актовегіну» - препарату, що поліпшує постачання плода поживними речовинами. Як розсмоктується гематома при вагітності? Це відбувається при дотриманні абсолютного фізичного спокою і повної відсутності статевого життя. Щоб згусток крові вийшов швидше, ви повинні додати тілу похилу позу, при якій ноги розташовуються вище голови. Важливо в цей період дотримуватися дієти, яка виключає млявість кишечника і надмірну його перистальтику.