Як знайти діаметр, якщо відома окружність.

Круг - це плоска геометрична фігура, всі крапки якої знаходяться на однаковому і відмінному від нуля видаленні від обраної точки, яку називають центром кола. Пряму, що сполучає будь-які дві точки кола і проходить через центр, називають його діаметром . Сумарна довжина всіх кордонів двомірної фігури, яку зазвичай називають периметром, у кола частіше позначається як «довжина кола». Знаючи довжину окружності можна обчислити і її діаметр.
Інструкція
1
Використовуйте для знаходження діаметра одне з основних властивостей окружності, яке полягає в тому, що співвідношення довжини її периметра до діаметра однаково для абсолютно всіх кіл. Звичайно, така сталість не залишилося не зазначеним математиками, і ця пропорція давно вже отримала власну назву - це число Пі (? - Перша буква грецьких слів «окружність» і «периметр»). Числове вираження цієї константи визначається довжиною кола, у якої діаметр дорівнює одиниці.
2
Делите відому довжину окружності на число Пі, щоб обчислити її діаметр. Так як це число є «ірраціональним», то не має кінцевого значення - це нескінченна дріб. Округляйте число Пі відповідно з точністю результату, яку вам необхідно отримати.
3
Використовуйте будь-якої калькулятор, щоб розрахувати довжину діаметра, якщо зробити це в розумі не виходить. Наприклад, можна скористатися тим, який вбудований в пошукову систему Nigma або Google - він розуміє математичні операції, що вводяться на «людському» мовою. Наприклад, якщо відома довжина кола становить чотири метри, то для знаходження діаметра можна «по-людськи» попросити пошуковик: «4 метра розділити на пі». Але якщо ви введете в поле пошукового запиту, наприклад, «4/пі», то пошуковик зрозуміє і таку постановку задачі. У кожному разі відповіддю буде «1.27323954 метра».
4
Скористайтеся програмним калькулятором Windows, якщо вам більш звичні інтерфейси із звичайними кнопками. Щоб не шукати посилання на його запуск в глибинних рівнях головного меню системи, натисніть клавіші WIN + R, введіть команду calc і натисніть клавішу Enter. Інтерфейс цієї програми дуже незначно відрізняється від звичайних калькуляторів, тому операція ділення довжини окружності на число Пі навряд чи викличе будь-які труднощі.