Як зберегти свіжі огірки. Як довго зберегти огірки свіжими.

Свіжі огірки надходять у продаж відразу ж або через добу після їх збору. Дуже часто в торгових організаціях або в заготівельних виникає питання, як зберегти огірки протягом тривалого часу, так як вони швидко дрябнуть і жовтіють.
Вам знадобиться
  • - Глиняний посуд,
  • - річковий пісок,
  • - сіль,
  • - скляні банки,
  • - яєчний білок,
  • - дерев'яний бочонок.
Інструкція
1
Візьміть велику суху глиняний посуд і складіть в неї огірочки. Засипте огірки гарненько промитим і ретельно висушеним річковим піском, накрийте щільно кришкою і закопайте в землю в погребі.
2
Візьміть молоденькі огірочки і наріжте їх не зовсім тонкими кружечками. Укладіть щільно в невеликі скляні банки і пересипте кожен ряд огірків невеликою кількістю солі. Верхній і нижній ряд у банку повинен бути зроблений з щільного шару солі. Закрийте щільно банку поліетиленовою кришкою і приберіть в холодильник або підвал. Перед використанням вимочіть деякий час огірки у воді.
3
Свіжозібране огірки можна зберегти у свіжому стані протягом трьох-чотирьох тижнів. Для цього достатньо поставити їх в ємність гострими кінцями вниз і залити холодною джерельною водою на 3-8 сантиметрів. Чим частіше ви будете міняти воду, тим довше огірки залишаться в свіжому вигляді.
4
Існує один цікавий спосіб збереження огірків. Посадіть огірки на одній грядці разом з капустою. Коли капустяний качан почне закручуватися і поряд з ним з'явиться огірок на своїй батоги, то, не відриваючи його, помістіть в качан. Капуста закриє огірочок, і він буде розвиватися всередині капусти. Свіжий огірок буде знаходитися всередині качана, немов у футлярі. Капусту спустіть в підвал або льох, у міру потреби можна дістати зовсім свіжі огірки серед зими.
5
Щоб зберегти огірки від всихання, помийте їх ретельно кип'яченою водою і витріть паперовими серветками. Відокремте яєчний білок від жовтка і обмажте їм (білком) огірки , таким чином, на них з'явиться непроникна плівка для вологи. Така натуральна плівка, на відміну від поліетиленової, дозволяє плодам дихати, тому огірки , непогано зберігаються навіть без холодильника в темному прохолодному місці.
6
Деякі сільські жителі використовують такий спосіб: наповнюють дерев'яний бочонок свіжими огірками і восени опускають на дно незамерзаючого водойми з холодною проточною водою. Взимку і навесні огірки дістають в найкращому вигляді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Oxh9qrYiRk4
Зверніть увагу
Існують сорти огірків з грубою і щільною шкіркою, які довгий час не набувають жовтий колір і зберігають свої смакові якості, втрачають мало вологи при зберіганні.
Мариновані і солоні огірки можуть зберігатися не один рік, а ось свіжі - всього 2-3 дня. Продовжити термін зберігання овочів можна, але не на тривалий час, адже вони складаються з вологи, яка поступово випаровується, тому огірки починають дрябнуть. Також все залежить від зрілості і цілісності плодів. Якщо ви хочете, щоб огірки були свіжими і хрусткими трохи довше відведеного їм терміну, скористайтеся нехитрими способами.
Інструкція
1
Покладіть огірочки в нижній відсік холодильника. Раз на добу освіжайте їх холодною водою. Але після такої процедури давайте рідини стекти з плодів, інакше вони просто згниють. Можете скласти їх в таз на 15 хвилин, а потім знову перекласти в холодильник.
2
Для довгого зберігання використовуйте метод «букет». Візьміть широку вазу і налийте в неї води. Складіть огірки вниз плодоніжками (хвостиками). Зберігати можна як просто в прохолодному приміщенні, так і в холодильнику. Не забувайте щодня міняти воду. Таким способом огірки будуть зберігати свіжість дуже довго, особливо якщо у них довгі плодоніжки.
3
Як варіант можете використовувати і яєчний білок. Огірки ретельно промийте та висушіть. Візьміть кондитерську пензлик і змастіть плоди. Після висихання білка утворюється захисна плівка, яка буде утримувати вологу всередині і перешкоджати її випаровуванню. Після обробки зберігайте у темному і прохолодному місці.
4
Оберніть кожен огірочок в харчову плівку і зберігайте в холодильнику. Але всі ці способи можуть лише трохи продовжити свіжість овоча, так що намагайтеся ту частину продукту, яку ви напевно не з'їсте, засолити або замаринувати. Якщо огірочки стануть м'якими, навіть після консервування вони не повернуть жорсткість і будуть в'ялими.