Як вив'язати палець на рукавиці.

В'язання рукавиць - заняття цікаве і необхідне, якщо ви віддаєте перевагу речі, пов'язані вручну. Щоб красиво вив'язати палець , потрібно точно за розміром зв'язати інші деталі рукавиці.
Вам знадобиться
  • пряжа, п'ять спиць №3
Інструкція
1
Зв'яжіть рукавицю без пальця. Пров'яжіть 4 см манжети рукавиці на 44 петлях. Створіть клин великого пальця. Для цього пров'яжіть 2 ряди лицьовими петлями, потім відзначте другу і четверту петлі внутрішньої сторони рукавички. У третьому ряду після першої і перед другою зазначеними петлями із протягання додайте по 1ліцевой схрещеною зашморгу і потім пров'яжіть 2 ряди без надбавок. Так повторюйте до тих пір, поки загальна кількість петель не складе 15.
2
Зв'яжіть два ряди без надбавок і 15 петель клина залиште на англійській шпильці або допоміжної нитки. Потім зв'яжіть перемичку великого пальця, набравши над залишеними петлями 7 петель і виконавши маленький клин. Після цього в'яжіть прямо на 44 петлях 4 см до початку верхньої частини рукавиці. Потім оформите її верхню частину, роблячи убавкі. Довжина рукавиці без манжети повинна складати 12-13 см.
3
Тепер приступите безпосередньо до пальця рукавиці. Для цього наберіть спочатку на одну спицю 7 петель з перемички, додайте 15 петель клина великого пальця. Розподіліть всі набрані 22 петлі на трьох спицях. Пров'яжіть один ряд лицьовими петлями.
4
Виконайте маленький клин на семи петлях, як на перемичці великого пальця. Для цього петлю перед перемичкою і першу петлю перемички пров'яжіть разом з нахилом вліво. Щоб це зробити зніміть 1 петлю, як при особовому в'язання, наступну петлю пров'яжіть лицьовій, протягніть через неї попередньо зняту. Далі останню петлю перемички і наступну за нею пров'яжіть разом лицьовій. Ці убавкі повторюйте в кожному наступному ряду, поки не залишиться тільки середня петля. У підсумку на спицях повинно залишитися 16 петель. Далі в'яжіть прямо, не довязивая 1 см до кінця пальця.
5
Почніть збавляти петлі для формування кінчика пальця. Пров'яжіть останні дві петлі з кожної спиці разом лицьовій. Повторюйте убавкі, поки на спицях не залишиться тільки 6 петель. Тепер обріжте нитка, а решта 6 петель стягніть. Для цього простягніть через них обрізану нитку. Закріпіть її на виворітного стороні.
Зверніть увагу
Щоб вив'язати клин великого пальця, відзначте 19 і 21 петлі внутрішньої сторони рукавички.
Корисна порада
В'яжіть ліву рукавицю симетрично правій.
вив'язування пальця - найскладніший момент у в'язанні рукавиць. Як тільки ви навчитеся в'язати палець, в'язання рукавиць стане простим завданням.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
  • - англійська шпилька
Інструкція
1
Свзять манжету майбутньої рукавиці. Для того, щоб вив'язати великий палець, додавати рівномірно на початку внутрішньої сторони рукавички по 2 петлі кожні 2 ряди. Кількість петель має збільшитися приблизно на третину.
2
Додані петлі залишити на англійській шпильці. Над ними набрати 5-7 петель (в завімімості від розміру) і провязать 1 ряд лицьовими петлями. Потім рівномірно збавляти петлі, поки не залишиться тільки 1 петля. Далі в'язати рукавицю прямо.
3
Петлі, залишені на англійській шпильці, і з перемички набрати 5-7 петель. Розподілити петлі на 3 спиці і в'язати прямо приблизно 5 см (залежить від розміру). Для того, щоб вийшов кінчик пальця, в кінці робота поступово збавляти петлі, поки не спицях не залишиться 6 петель. Після цього петлі стягти.
Корисна порада
Додаткові петлі можна залишити ні на шпильці, а на окремій нітке.Перед початком роботи обов'язково зв'яжіть зразок з обраної пряжі і зніміть мірки з руки.