Як знайти номер будинку. Як дізнатися номер будинку в селі.

У кожного будинку , як в маленькому містечку чи селі, так і у великому мегаполісі, є свій номер, який створений для того, щоб можна було зручно знайти конкретну адресу. Найчастіше по вулицях будинку нумеруються в лінійному порядку. Розшукати потрібний вам номер будинку можна кількома способами.
Інструкція
1
При наявності комп'ютера та підключення до інтернету спочатку розшукайте за допомогою різних картографічних сервісів, наприклад, Yandex або Google, потрібний вам номер будинку . На цих сервісах у будь-якого користувача є можливість переглянути карту практично будь-якого міста. За допомогою сучасних технологій ви побачите назви всіх вулиць, номер кожного будинку підписаний, іноді можна навіть побачити поруч стоять машини, якщо поставити високий дозвіл. За допомогою інтерактивної карти ви можете побачити транспортні маршрути, а також місця зупинок станцій метро і наземного транспорту. На них вказані підприємства та різні установи. Спробуйте на такій карті скористатися адресним пошуком. Просто вкажіть адресу і потрібний номер будинку , і ви побачите докладний його розташування. Вивчіть, як і за допомогою якого транспорту можна без праці туди добратися.
2
Ретельно вивчіть карту місцевості і знайдіть потрібний вам номер будинку . Перемалюйте або роздрукуйте карту, попередньо нанесіть якісь підказки, наприклад назви поруч розташованих вулиць.
3
Вийдіть на вулицю, де знаходиться потрібний вам номер будинку . Подивіться на покажчики і вивіски, підійдіть до будинку м ближче.
4
Щоб зорієнтуватися, на якому будинку пошукайте на рівні між першим і другим поверхом спеціальну вивіску з назвою вулиці і номер ом будинку . Якщо на вивісці поруч з назвою вулиці зазначено два числа через дріб, то будинок належить до двох вулицях. У великих мегаполісах на табличках з номер ом будинку і вулицею часто присутні покажчики вліво і вправо, які вказують напрям до будинку в бік збільшення або зменшення. Якщо раптом таких стрілок там не виявилося, то підійдіть і подивіться на найближчий будинок. Якщо на ньому присутні номер більшого розміру, то за ним так само йдуть номер а в бік збільшення, а якщо у бік зменшення, відповідно, за ним йдуть будинку в бік зменшення.
Як знайти будинок в Москві? Таке питання нерідко задають багато людей, які приїжджають до столиці з регіонів чи зарубіжжя. Питання це актуальне і для москвичів, охочих придбати нове постійне житло і для гостей столиці, які мріють якийсь час попрацювати в Москві.
Інструкція
1
Ознайомтеся з продаваної і сдаваемой нерухомістю через інтернет-ресурси. У всесвітній павутині є чимало сайтів, на які викладається інформація про продається і купується, що здається і орендованому житлі. Дані сайти нерідко належать ріелторам або ріелтерських компаніям.Там ви легко зможете вибирати потрібну вам площу, район, розташування квартири від метро і кількість кімнат. Сайти з нерухомістю, ймовірно, є найбільш зручним способом для пошуку житла.
2
Скористайтеся спеціалізованими журналами про нерухомість. У таких друкованих виданнях, як правило, також вказуються всі можливі варіанти купівлі житла. Мінус в порівнянні з інтернет-сайтами в тому, що в газетах і журналах не оновлюються автоматично, нові варіанти і не вилучаються старі. Однак для перегляду таких газет і журналів вам не потрібен вихід в інтернет, і ви не залежите від комп'ютера. Можете переглядати свіжі номери, перебуваючи в громадському транспорті або просто сидячи в парку.
3
Скористайтеся послугами ріелтора або ріелтерської компанії. Даний крок, швидше за все, викличе більше витрат, ніж попередні, однак він буде найбільш ефективним. Головний фактор тут - надійність компанії. Найкраще буде, якщо вам порекомендує хтось із знайомих конкретного ріелтора або компанію, так як існує можливість обману з боку посередників. Гроші з вас візьмуть, а квартиру не знайдуть. Або послуги будуть дуже низької якості, тобто квартиру вам знайдуть, та не в строк і не зовсім ту, яку б ви хотіли.
4
Знайдіть квартиру через своїх знайомих. Скористатися цією рекомендацією зможуть тільки ті, у кого є знайомі або родичі в Москві. Але, як відомо, рекомендація близької людини - найнадійніший спосіб. Запитайте своїх знайомих, здає чи хто-небудь з них квартири, або бути може, продає свою житлоплощу. Або хтось вже з їхніх знайомих шукає покупця або наймача для своєї нерухомості.