Як зберігати гітару.

Будь музичний інструмент потребує особливого догляду. Гітари в цьому сенсі - не виняток. Вони схильні до негативного впливу таких факторів навколишнього середовища, як температура і вологість. Крім того, інструмент може помітно втратити свої якості в результаті механічної дії. Основних правил зберігання гітари не так багато, але вони допоможуть вам зберегти ваш інструмент в хорошому стані на довгі роки.
Вам знадобиться
  • - чохол для гітари;
  • - підставка.
Інструкція
1
Намагайтеся зберігати гітару вдалині від джерел тепла, наприклад, від батарей опалення в зимовий час або прямих сонячних променів влітку. Високі температури призводять до розсихання деревини, в результаті шви на стиках частин гітари можуть розійтися.
2
Низькі температури теж несприятливі для гітар: лак може потріскатися або зовсім відвалитися. Намагайтеся уникати сильного охолодження інструменту
3
У випадку, коли вам необхідно перенести гітару по вулиці взимку, використовуйте для цієї мети кофр. Крім того, коли гітара знову повернеться в тепле приміщення, не виймайте її з кофра відразу, нехай перехід до іншої температурі станеться якомога більш плавно.
4
Контролюйте вологість у приміщенні, де зберігається гітара. Якщо в кімнаті є кондиціонер, то зробити це буде просто. Оптимальною є вологість близько 40% .Є й інші способи контролю вологості. Якщо повітря дуже сухе, ви можете зберігати гітару в чохлі або кофрі, помістивши туди спеціальний зволожувач повітря, який можна купити в музичному магазині. Захистити гітару від надлишково вологого повітря можна, мабуть, тільки якщо зберігати її в чохлі.
5
Якщо температура і вологість в приміщенні оптимальні, в цьому випадку вибір способу зберігання гітари обумовлюється виключно вашим зручністю. Ви можете використовувати для цього спеціальну підставку, підвісити за головку грифа на стіну (так, як це зазвичай роблять в музичних магазинах), або зберігати гітару в чохлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YOpCNFqzRk4