Як прибрати запах з нового взуття. Як прибрати запах нових черевиків.

Нерідко покупка нової взуття супроводжується незручностями, пов'язаними зі специфічним запахом , властивим тільки що купленим черевикам. Причина цього запаху може бути різною, і позбутися його можна за допомогою домашніх засобів, які завжди є під рукою в кожному будинку. Серед безлічі методів усунення неприємного запаху з взуття кожен обов'язково знайде для себе підходящий.
Інструкція
1
Скористайтеся перекисом водню або розчином марганцівки - змочивши вату в розчині, протріть взуття зсередини. Якщо з першого разу запах не зникає, повторіть процедуру стільки разів, скільки буде потрібно.
2
Іноді причина неприємного запаху криється в устілках і в цьому випадку досить просто змінити їх, купивши нові устілки з якісного натурального матеріалу, що усмоктує вологу.
3
Також ви можете придбати у взуттєвому магазині спеціальний дезодорант, який усуває запахи в взуття, але для того щоб дезодорант дійсно розпочав плекати якусь дію, потрібно попередньо протерти черевики зсередини перекисом водню або марганцем. Збризніть взуття зсередини дезодорантом з вечора, щоб за ніч черевики встигли висохнути.
4
Обов'язково поставте взуття в те місце, де вона може добре провітритися. Також позбутися запаху вам допоможе шматочок вати, змочений в оцті. Покладіть вату в кожен черевик, і через якийсь час запах зникне.
5
Ще один спосіб боротьби із запахами - це проста борошно або сода. Насипте її всередину кожного черевика, а потім через пару годин пропилесосьте взуття і ретельно витріть зсередини. Сода і мука абсорбують неприємний запах. Замість них можна також використовувати активоване вугілля або морську сіль.
6
Просушите взуття спеціальної електронної сушаркою з ультрафіолетовим випромінюванням - це дозволить не тільки усунути запахи, але і позбавитися від хвороботворних бактерій і грибків.
7
Деякі види взуття корисно промивати теплим мильним розчином і протирати після цього оцтом. Якщо запах оцту виходить занадто сильним, можна промити черевики милом повторно, а потім просушити при кімнатній температурі.
8
Якщо вид взуття дозволяє, ви можете випрати її в пральній машині - наприклад, без побоювання прати можна спортивні кеди і кросівки.