Як зав'язати шийну хустку.

Складно уявити більш різноманітне і елегантне прикраса для будь-якої жінки, ніж шийний хустку . Завдяки великій різноманітності варіантів зав'язування шийної хустки, він може доповнити будь-який стиль - пов'язати хустку можна і з вечірньою сукнею, і з діловим костюмом, і з осіннім пальто.
Інструкція
1
Красиво зав'язаний хустку освіжає ваш образ, робить його більш жіночним і витонченим і навчитися декільком простим способам його пов'язування ви зможете за один вечір. Витонченіше всього виглядає на шиї хустку з шовку чи шифону, а його розміри не повинні бути менше 80х80 см. Поверніть хустку так, щоб лицьова сторона дивилася назовні, а виворітна всередину, і покладіть його на шию.
2
Зауважте хустку перед шиєю одинарним вузлом, на затягуючи його і кінці хустки помістіть один на одного. Утворіть петлю з кінців хустки, а потім стягніть її, поки вузол не придбає потрібний розмір. Кінці хустки зав'яжіть ззаду на шиї. Хустку, зав'язаний таким способом, добре поєднується з класичною сорочкою і стрижкою середньої довжини.
3
Просто, але ефектно виглядає хустку , надітий на шию так, щоб кінці однакової довжини, що звисають спереду, були протягнуті в спеціальне кільце або пряжку для шийної хустки. Регулюючи висоту розташування пряжки, ви можете міняти положення хустки на шиї.
4
Також ви можете накинути на шию хустку , складений по діагоналі так, щоб він утворив трикутник, а обидва кінці були спрямовані спереду назад. Кінці хустки за шиєю перехрестите і заведіть вперед, а потім зав'яжіть вузол і акуратно розправте складки тканини, задрапувавши хустку на шиї.
5
Якщо у вас коротке волосся, ви можете надіти хустку на шию так, щоб кінці були спрямовані вперед. Обидва кінці закрутіть за годинниковою стрілкою в щільний джгут, а потім заведіть джгути назад і зав'яжіть вузлом позаду шиї. Чим довша хустку , тим більше обертів навколо шиї повинні зробити джгути.
6
Платок можна зав'язувати ассиметрично - для цього направте обидва кінці хустки назад і оберніть їх навколо шиї, після чого зав'яжіть одинарний вузол і злегка потягніть за один кінець, щоб обидва кінці стали асиметричними. Зауважте ще один вузол. Такий хустку буде виглядати вишукано і незвично.