Як одягнутися худому хлопцю. Як красиво одягатися худому хлопцю.

Жінки завжди цінували чоловіків, які вміють стильно одягатися, і тому кожному чоловікові варто знати, які речі підходять саме йому і якими особливостями відрізняється його статура. Для різної фігури підходять різні фасони одягу, і нерідко надмірно худорляві хлопці не можуть підібрати для себе красиві речі, які приховають худорбу і підкреслять фігуру. Навіть наймодніша річ не буде виглядати на вас красиво, якщо вона не буде підходити до вашого статурі.
Інструкція
1
Якщо ви відрізняєтеся підвищеною худорбою, керуйтеся простими правилами у виборі повсякденного одежди.Пріобретайте сорочки прилеглого силуету - занадто вільна сорочка не виглядатиме на худий фігурі красиво, а надто облягаючий виставить вашу фігуру в невигідному світлі, ще сильніше акцентувавши увагу на худорбі.
2
Сорочка повинна бути достатньо вільною, але при цьому вона не повинна бути мішкуватою. Заправляйте сорочку в штани, щоб створити більше обсягу в області тулуба.
3
Намагайтеся носити одяг різних кольорів з малюнками або принтами. Однотонний одяг - невдалий вибір для занадто струнких чоловіків, а експерименти з різнокольоровими аксесуарами і тканинами дозволять їм виглядати оригінально і красиво.
4
Темним квітам в одязі віддавайте перевагу світлі тони - темний, як відомо, стройнит, а світлий, навпаки, зорово розширює фігуру. Білі, кремові, світло-коричневі та світло-сірі тони повинні переважати у вашому гардеробі.
5
З цієї ж причини варто уникати речей у вертикальну смужку - вона візуально подовжує і звужує фігуру. Горизонтальна смужка, в свою чергу, дозволить вам здаватися ширше і є вдалим декоративним елементом в одязі.
6
Купуйте взуття з квадратними або загостреними носами. Закруглені носи у взутті не виглядатимуть гармонійно з високим зростом і худорбою.
7
Вибираючи штани, відмовтеся від облягаючих джинсів з стрейч-тканини. Віддавайте перевагу джинсам і штанів класичного прямого крою, а також расклешенним джинсам. Такі брюки додадуть вашій фігурі обсягу, особливо, якщо на них будуть присутні якісь принти та малюнки.
8
Якщо ви носите ділові піджаки, уникайте піджаків з плічками і підбирайте їх так, щоб вони ідеально сиділи на вашій фігурі, чи не теліпаючись на ній. Брюки до піджаків потрібно вибирати із завищеною талією.