Як наносити розсипчасті тіні.

У макіяжі очей, який робить погляд виразнішим і яскравим, важливим елементом є тіні , і кожна дівчина може вибрати той вид тіней, який підходить саме їй. Існують різні тіні для повік - вони бувають компактними, рідкими, а також розсипчастими.
Інструкція
1
Перевага розсипчастих тіней перед усіма іншими видами в тому, що завдяки своїй шовковистою і гладкою структурі, вони краще лягають на шкіру повік, а також їх можна змішувати між собою, отримуючи незвичайні колірні переходи в макіяжі. У перший раз нанесення розсипчастих тіней може здатися складним, але насправді з ним не так важко впоратися. Перед тим як наносити макіяж на очі, припудріть обличчя, а також нанесіть пудру на область під очима, щоб зайві тіні , що обсипалися з пензлика, було легше прибрати з шкіри.
2
Для нанесення розсипчастих тіней використовуйте м'яку білячу кисть. Умочіть кисть в тіні і легко струсіть її, щоб видалити надлишки, а потім акуратно обробіть повіку. Для того щоб макіяж був більш стійким і красивим, кисть з тінями можна злегка змочити водою.
3
Якщо кисть здається вам незручною, ви можете спробувати наносити тіні подушечками пальців. Тіні добре прилипають до шкіри, тому обсипаються вони при такому методі менше, ніж з кисті і крім того, за допомогою пальців ви зможете створити саме ту інтенсивність кольору і розтушовування, яку хочете. Обсипалися частинки тіней легко видалити зі шкіри чистою пензлем для пудри.
4
Для того щоб тіні лягли на повіки рівно і акуратно, не збираючись в грудки, а макіяж тримався тривалий час, перед нанесенням макіяжу накладіть на повіки базу під тіні .
5
Наносьте базу на зволожену шкіру, попередньо змастивши її кремом і ніколи не наносите базу більш ніж в один шар, в іншому випадку макіяж буде здаватися неприродним.
6
Відтінок бази під тіні повинен повністю відповідати кольору вашої шкіри - тоді база буде непомітною. Слідкуйте за тим, щоб база не потрапляла на вії і розподіляйте її рівномірно, від лінії росту вій до брів. Надлишки видалите сухою серветкою.