Як зробити косий проділ.

Звичайний прямий проділ є атрибутом класичної зачіски, але навіть сама традиційна зачіска буде виглядати оригінальніше і сексуальніше, якщо створити на волоссі косою проділ . Легка асиметрія суворої зачіски допоможе надати вашій зовнішності витонченість і елегантність, а також зробить вигляд менш офіційним і серйозним. Зробити зачіску з косим проділ ом дуже просто.
Інструкція
1
Перед тим як робити зачіску, вимийте волосся і недовго сушіть їх під феном, але не досушивайте до кінця. Нанесіть на вологе волосся мус або спрей для укладки, а потім розчешіть їх і досушити феном, продовжуючи розчісувати волосся зверху вниз широкою плоскою щіткою, витягаючи їх і випрямляючи.
2
Після цього акуратно розділіть волосся на дві частини так, щоб проділ виявився не посередині, а праворуч або ліворуч. Відокремлюйте одну частину волосся від іншої за допомогою плоского гребеня з тонкими і довгими зубами.
3
На волосся, розділені косим проділ ом, нанесіть пінку для укладання і фіксації, а потім розподіліть її по всій довжині волосся, використовуючи плоский металевий гребінець, яким ви намічали проділ . Волосся стануть більш гладкими і слухняними.
4
На потилиці зберіть волосся в хвіст, одночасно розгладжуючи їх, щоб зачіска вийшла рівною, а проділ не загубив. Зауважте хвіст гумкою, а потім закрутіть волосся навколо гумки джгутом так, щоб вийшов акуратний пучок.
5
Кінчики пучка заправте всередину під гумку, а потім візьміть шпильки-невидимки і зафіксуйте пучок з декількох сторін, щоб він тримався надійно, і зачіска не розсипалася. Зафіксуйте вийшов результат за допомогою лаку для фіксації, сбризгівая волосся на невеликій відстані.
6
Завдавши лак, відразу ж проведіть по волоссю долонями - це допоможе краще розподілити його. Прикрасьте пучок стразами, красивою шпилькою або стрічкою, якщо зачіска робилася для урочистого випадку.