Як зробити модну стрижку.

Аккуратная і стильна стрижка робить жінку молодшою і красивішою, змінює її імідж, привносить свіжий струмінь в її образ. Зробити модну стрижку можна не тільки звернувшись до фахівця-перукаря, а й самостійно. Однак у кожному разі потрібно пам'ятати про те, що створенню стрижки повинен передувати грамотний догляд за волоссям. Красивою буде тільки та стрижка, яка зроблена на здорових і сильних волоссі, а значить потрібно подбати про те, щоб правильно підібрати засоби по догляду.
Вам знадобиться
  • - прямі ножиці;
  • - філіровочние ножиці;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Шампуні, маски, бальзами та кондиціонери варто купувати однієї і тієї ж фірми, щоб ефект від їх використання був максимальним і примножувалися. Шампуні та бальзами варто підбирати відповідно до типу волосся - наприклад, якщо у вас тонкі і м'які волосся, вам підійде шампунь, що містить кератин, протеїн і лікувальні екстракти трав. Якщо волосся жирне, їм буде корисний антибактеріальний трав'яний шампунь. Якщо волосся сухе і ламке, їм підійдуть шампуні з ланоліном.
2
Під час миття, перед тим як робити стрижку , ретельно промийте волосся шампунем, масажуючи шкіру голови круговими рухами, а потім обробіть волосся бальзамом-ополіскувачем. Якщо ви не хочете ризикувати станом свого волосся, не мийте їх жорсткою водою з-під крана - в ній можуть міститися нафтопродукти, важкі метали та багато іншого. Більшість сучасних косметичних засобів визнано ефективними тільки в м'якій і чистій воді, тому намагайтеся щоразу кип'ятити і відстоювати воду для миття. Не сушіть волосся повністю перед стрижкою - просто промокніть їх рушником.
3
Для стрижки вам будуть потрібні двоє гострих ножиць, одні з яких мають бути прямими, а другі - філіровочнимі. Перукарські ножиці потрібно використовувати тільки за призначенням - НЕ ріжте ними тканину або папір, щоб вони не затупились. Також вам буде потрібно пластикова гребінець.
4
Вимиті волосся розчешіть і розділіть їх на зони. Підніміть волосся вгору і закріпіть на маківці шпилькою, а потиличну зону розчешіть, щоб почати стрижку з неї. Також ви можете вибрати будь-яку іншу зону, з якої зручніше починати стрижку саме вам.
5
Розчешіть потиличні пасма, а потім, визначивши довжину майбутньої стрижки, акуратно зріжте ножицями зайву довжину. Орієнтуючись на першу контрольну пасмо, подрежьте всю потиличну зону, поки вона не стане рівною і симетричною. Направляйте стрижку від правого вуха до лівого, утримуючи гребінець вказівним і великим пальцями лівої руки.
6
Ножиці тримаєте в правій руці. Зістригайте кожне пасмо під невеликим кутом до зубчикам гребінця, а на шиї залиште природну лінію росту волосся, чи не вибрівая її. Коли потилицю буде оброблений, переходите до стрижки верхньої потиличної частини, а також визначте, якої довжини буде чубчик у вашій зачісці. Чубок вистригайте так, щоб вона плавно переходила в скроневі зони зліва і справа.
7
Обробіть ножицями скроневі пасма, вирівнюючи їх і перевірте, чи симетричні ліва і права частини стрижки. Стрижіть так, щоб верхні пасма волосся були довші нижніх - так зачіска буде виглядати об'ємніше. Кінчики волосся профілюють, утримуючи зубчасті ножиці під кутом до пальців, які затискають пасмо. Досить обстригти кінчик довжиною 0,5 см.
8
Готову стрижку розчешіть і укладіть з допомогою фена і круглої гребінця, завдавши на волосся трохи мусу для фіксації.
Стиль сучасних модних жіночих стрижок формується у творчій атмосфері модних подіумів. В салонах стилісти допомагають підібрати таку зачіску, яка б ідеально підходила до вашого образу і, в той же час, підкреслювала індивідуальність. А чи можна самостійно зробити модельну стрижку?
Інструкція
1
Щоб створити модельну стрижку , вам необхідно ретельно вивчити сучасні напрямки. Ознайомтеся з принципом підбору стрижки до овалу обличчя. Прочитайте, до яких волоссю підходять більш короткі стрижки, визначте колір.
2
Запам'ятайте, для створення модельної стрижки спочатку створюється тільки форма. А вже потім зачіска ретельно доводиться до ідеалу. Тому, якщо будете робити модельну стрижку , не варто доводити до досконалості одну частину голови, а потім переходити до іншої. Спочатку зробіть загальну форму, визначте довжину волосся на потилиці, скронях, укоротите чубок. А потім вже починайте здійснювати філігранну роботу і підганяти волосок до волоска.
3
Вивчіть основні операції для того фасону, який ви підібрали. Запам'ятайте, що існує безліч прийомів, за допомогою яких можна довести стрижку до ідеалу. Застосовуйте у своїй роботі зведення волосся «ні» - це таке плавну зміну довжини від найдовших по центру і до найкоротшим у області шиї і скронь.
4
Використовуйте стрижку «на пальцях». Захопіть волосся вказівним і середнім пальцями і укорачивайте їх по всьому волосяному покриву.
5
Зістригайте пасма на скронях методом градуювання. Захоплюючи окремі пасма, стрижіть їх східчасто, під певним кутом.
6
При створенні модельної стрижки обов'язково використовуйте филировку. Вона дасть можливість створити природне співвідношення між довгими і короткими волоссям на окремій пасма. Для цього використовуйте спеціальні філіровочние ножиці. Притримуючи пасмо рукою, ножицями робіть короткі швидкі рухи по всій довжині цієї пасма.
7
Обов'язково зробіть окантовку. Для цього ретельно змочіть край волосся з розпилювача і гострими ножицями пройдіться по всій лінії, яка обмежує ріст волосся, надаючи їй чітке обрис.
8
На закінчення стрижки проведіть шліфування. Акуратно видаліть все окремо стирчать волоски. Це додасть зачісці завершеність і зробить стрижку акуратною і якісною.