Як плести джгути косички.

Ошатна плетені зачіска з французьких кіс перетворить зовнішність будь-якої дівчини з довгим волоссям - така зачіска виглядає незвично, привертає увагу оточуючих і створює на голові оригінальний рельєфний візерунок з перекручених плетених пасом.
Інструкція
1
Сплести французькі косічкі- джгути нескладно - вивчити цю науку ви зможете за один вечір. Для початку розчешіть волосся і зробіть проділ до середини верхівки, а потім доведіть проділ до потилиці, стежачи за тим, щоб він проходив точно посередині голови.
2
Починайте плетіння косичок з лівого боку, а праву частину волосся для зручності закріпіть затискачем. Зачешіть ліву частину волосся від проділу до потилиці, а потім близько особи виділіть тонку пасмо, що йде до скроні від проділу. Товщина пасма не повинна перевищувати 2,5 см.
3
В напрямку від особи перекрутите пасмо в джгут тричі, а потім затисніть вийшов джгут правою рукою. Продовжуючи утримувати джгут, відокремте лівою рукою другу пасмо так, щоб вона перебувала чітко під першим пасмом, після чого також перекрутите її три рази.
4
Перехрестіть пасмо в лівій руці з пасмом в правій руці, пропускаючи її під першою прядкою. Обидва джгута помістіть в праву руку. Перехрестіть джгути, розділіть і знову перекрутити, після чого зафіксуйте їх пальцями.
5
Відокремте нову пасмо лівою рукою так само, як попередню, а потім перехрестите її з нижньої пасмом, провівши під верхньою пасмом. Поміняйте джгути місцями і з'єднайте їх в одну пасмо. Візьміть всі джгути в праву руку, а потім повторюйте описані дії, поки не дійдете до основи шиї.
6
Потім доплетіть косу-джгут по всій довжині волосся, перекручуючи пасма і схрещуючи їх один з одним. Кінець коси зафіксуйте гумкою. Тепер перейдіть до правої частини волосся - повторіть всі дії, описані вище, щоб отримати дзеркальну косу-джгут.
7
Для цього виконуйте всі етапи в зворотному напрямку. Кінці обох кіс, які у вас вийдуть, підігніть наверх і всередину, а потім під косою закріпіть їх шпильками. Зачіску обв'яжіть красивою атласною стрічкою.
Корисна порада
Готову зачіску ви можете прикрасити додатковими елементами, наприклад, різнобарвними крабиками або ж побризкати зачіску золотистим/сріблястим лаком. Ефектно також будуть виглядати трохи подзавітие кінчики кісок.