Як записати дані на DVD-диск.

Практично на будь-якому сучасному комп'ютері встановлений оптичний DVD-привід, за допомогою якого можна записувати дані на DVD- диски . На диски час від часу потрібно скидати найнеобхіднішу інформацію, так як ніхто не застрахований від поломки вінчестера. Також з часом жорсткий диск комп'ютера заповнюється, і, щоб звільнити місце, частина інформації можна записати на диски . Дуже зручно записувати викачані з інтернету фільми. Адже потім такий диск можна відкрити практично на будь-якому DVD-програвачі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - DVD-диск;
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Якщо ви в якості операційної системи використовується Windows 7 або Vista, вам не обов'язково завантажувати додаткові програми для того, щоб записати інформацію на DVD-диск. Можна скористатися штатними засобами цих ОС. Вставте в оптичний привід чистий DVD-диск. Натисніть правою кнопкою мишки по файлу, який ви хочете записати. У виниклому контекстному меню виберіть рядок «Відправити», потім - ваш оптичний привід (за замовчуванням Е). Таким чином, скопіюйте всі потрібні вам файли. Слідкуйте за тим, щоб розмір файлів не перевищував розміру диска, інакше ви не зможете здійснити запис.
2
Після того як всі файли будуть відправлені на запис, зайдіть в «Мій комп'ютер». Натисніть по значку оптичного приводу лівої кнопкою мишки, потім зверху на панелі інструментів виберіть «Записати на компакт диск». Запуститься «Мастер записи дисків». У виниклому вікні виберіть, як саме використовуватиметься диск. Відзначте пункт «Як накопичувач» і натисніть «Запис».
3
Якщо у вас операційна система Windows XP, для запису DVD-дисків вам потрібна програма Nero. Скачайте її з інтернету і встановіть на комп'ютер. Далі вставте чистий диск в привід. Запустіть програму. Ви потрапите в основне меню. Пройдіть на пункт «Вибране» і виберіть «Створити DVD з даними». В наступному вікні натисніть «Додати» і виберіть файли, які хочете записати. Внизу вікна є смуга, яка показує, скільки ще вільного місця на диску. Коли диск буде заповнений, натисніть «Далі».
4
У наступному вікні відзначте пункт «Дозволити додавання файлів». Це значить, що якщо на диску ще залишилося місце, ви в будь-який момент зможете додати на нього інформацію. Після цього натисніть «Запис». Стартує процес запису інформації на диск. Вам залишиться тільки дочекатися завершення цієї процедури.