Як віддати речі в дитячий будинок. старі речі віддати в дитячий будинок.

Практично у всіх дитячих будинках з вдячністю приймають речі, одяг, взуття, книги, техніку, косметику, канцтовари, текстиль та багато іншого. При цьому зовсім не обов'язково бути великим фінансистом-благодійником, щоб хоч трішки допомогти осиротілим дітям тим, чим ви в змозі поділитися з ними. Отже, ви вирішили віддати частину своїх речей до будинку маляти, але не знаєте, з чого почати?
Інструкція
1
Для початку тверезо оцініть і ретельно огляньте ті речі, які ви хочете передати дитячому будинку. Як правило, столичні дитячі будинки вже перестали приймати ношений одяг від населення, оскільки найчастіше люди несуть дуже потерті й старі, а часом і непраних речі. Тому, якщо ви зібрали сумку з нормальною одягом, яку з задоволенням і не соромлячись віддали б подрузі, сестрі, своїй дитині, і ті б стали її з не меншим задоволенням носити, то ви на півдорозі до звання гідного благодійника. Діти будуть дуже раді хорошою і сучасному одязі. В дитячих будинках охоче приймають спортивний одяг та якісне взуття.
2
Весь одяг має бути чистою, добре простиранной, висушеної, бажано проглаженной. Огляньте, чи немає серед речей рваних, з розбіжними швами, затхлих, з неотстіриваемимі плямами. Одяг не повинна бути розтягнутою, з распушеннимі краями. Сильно зіпсовані речі, навіть якщо вони колись були дуже дорогими і красивими, краще викинути. Якщо ж вам важко, який одяг варто залишити, а яку - ні, проконсультуйтеся з адміністрацією дитбудинку або в крайньому випадку при передачі речей попередьте, що ви їх не відсортували.
3
Якщо ви збираєтеся передати в дитячий будинок побутову техніку, книги або щось ще, також огляньте все на зовнішні і приховані дефекти: чи не відсутні чи сторінки в книгах, чи працює електроніка і т.д. Краще, якщо передані речі матимуть заводську упаковку і інструкції по експлуатації.
4
Передайте все зібране в будь-який центр соціальної допомоги дітям. Адреси центрів в Москві можна знайти на сайті: http://fadm.gov.ru/regionmain/region77/suborg/cspsid.php або http://www.dsmp.mos.ru/institutions-of-department/. Адреси регіональних центрів соціальної допомоги дітям можна дізнатися в приймальній адміністрації вашого міста.
5
Діти-сироти в лікарнях також гостро потребують звичайних, але якісних речах і предметах, таких як засоби особистої гігієни для дівчат, мило, зубна паста, порошок, крему, присипки, дитячі масла, шампуні, підгузники. Ці гігієнічні засоби не повинні бути роздрукованими. І, звичайно, хворим малюкам подвійно приємніше отримати нову іграшку, книгу, розмальовку і т.д. Для надання допомоги лікарням зверніться до приймальної Федеральної служби з нагляду в сфері охорони здоров'я вашого міста чи безпосередньо в медичний заклад, який займається лікуванням дітей-сиріт.
6
Якщо ви хочете адресно допомогти конкретній дитячому будинку, можете відвезти речі самостійно, але в робочий час і попередньо попередивши про свій приїзд адміністрацію. Ще один варіант - відправити речі поштою звичайної посилкою. Адреси та телефони дитячих будинків Москви: http://www.allo499.ru/tel/allomsk/16/631/.
7
Якщо ви прихожанин будь-якої церкви, то там напевно вам підкажуть, куди можна здати речі для дітей-сиріт. При церквах і монастирях також працюють дитячі притулки, які ніколи не відмовляться від будь благодійної допомоги.
Ледве закриваються шафи, забиті балкон і гараж, переповнені полиці - все це вірна ознака того, що пора влаштувати розбір старих речей. Але що ж робити з отриманими горами непотрібного одягу?
Інструкція
1
Відкиньте лішнееВнімательно огляньте старі речі. Деякі з них можуть бути надто зношеними. Порвана, дірява, міль її з'їла одяг не потрібна не тільки вам, але взагалі нікому. Сміливо відправляйте її в сміття. Інші ж речі ще можуть комусь послужити, а іноді і принести прибуток.
2
Дайте об'явленіеГородскіе газети часто мають рубрики під оголошення від приватних осіб. Якщо ви вирішили продавати одяг, вам саме туди. Коротко опишіть річ, розмір, колір і назвіть свою ціну. Мінус в тому, що доведеться залишити свій телефон для зв'язку і зустрічатися з потенційними покупцями, які не завжди вчиняють заплановану угоду.
3
Ідіть в комісійний магазінСдав одяг в такі магазини, ви можете забути про неї на якийсь час, поки вона не купиться. За рішення ваших проблем комісійки беруть збори, які зазвичай складають близько 30%.
4
Здайте одяг в дитячі будинки/будинки престарілих/комплексні центри соціального обслужіваніяЕтот варіант підходить тим, хто готовий віддати старі речі безоплатно. Багато дитячі установи потребують допомоги (винятків небагато, більшість з яких - столичні дитбудинку). Зателефонуйте в дитячі будинки вашого району чи області і дізнайтеся, чи потрібне їм одяг, уточніть розмір. Зазвичай такі установи від допомоги не відмовляються. Є два способи передати речі. Надішліть посилку з пошти або ж відвезіть їх самостійно. Якщо для вас зручний другий варіант, не полінуйтеся і дізнайтеся у знайомих, може, хтось ще захоче допомогти дітям. Адреси та телефони можна знайти в інтернеті, наприклад, на сайті http://www.detskiedomiki.ru/"> http://www.detskiedomiki.ru.
5
Зверніться до інтернету. Є безліч сайтів, на яких ви зможете віддати/продати непотрібні вещіНапрімер, блогерський сайт http://www.livejournal.com/http://www.livejournal.com має спеціальний розділ «Віддам даром», де можна знайти і віддати абсолютно будь речі чи предмети.
Зверніть увагу
Поважайте людей, яким ви жертвуєте одяг. Не полінуйтеся випрати, а ще краще погладити речі. Перевірте такі дрібниці, як відсутні гудзики.