Як позбутися запаху нового взуття. Запах взуття Як позбутися.

Всі ми любимо обновки, але іноді при покупці взуття стикаємося з такою неприємною проблемою, як «фабричний» запах. Не поспішайте засмучуватися, адже його причина часто криється не в тому, що взуття погана. Іноді запах всього лише виходить від тих матеріалів, які були використані при її виготовленні. Але навіть цей факт не може служити заспокоєнням для тих, хто від нової покупки очікував лише приємні враження. Не все так погано. Є кілька способів, які дозволять позбутися запаху нової взуття раз і назавжди.
Інструкція
1
Визначте причину виникнення запаху . Якщо ви придбали взуття з ненатуральних матеріалів, дуже часто запах з'являється через використання неякісних компонентів при виробництві. Сюди можна віднести кожзаменители, штучне хутро, дешевий клей, синтетичні тканини у підкладці взуття . У цьому випадку досить обійтися різними дезодорантами. На щастя, засобів для нейтралізації запахів в наш час достатня кількість. Користуйтеся сушарками з озонаторами, а також дотримуйтесь елементарних правил особистої гігієни. Тільки так ви зможете уникнути посилення неприємного запаху .
2
Якщо ж ви купили взуття з натуральної шкіри або замші, приділіть достатньо уваги правильному догляду за нової взуттям. Незважаючи на те, що натуральні матеріали дають шкірі дихати, зробіть собі звичкою щодня після шкарпетки взуття мити, висушувати і провітрювати. Не бійтеся зловживання сушаркою з озонаторами, вона також буде дуже до речі для профілактики усунення запаху з нової взуття .
3
Якщо вищеперелічені способи не допомагають, швидше за все, шукайте причину не в матеріалі, з якого взуття виготовлялася, а в бактеріях, які з'явилися після того, як ви почали взуття носити. Промийте взуття мильним розчином, протріть оцтом, знову вимийте і просушіть. Щоб потім взуття не пахла оцтом, для обробки внутрішньої поверхні взуття використовуйте нашатирний спирт. Якщо цей спосіб вам не підходить, приготуйте слабкий розчин марганцівки і протріть взуття. Якщо у вашій аптечці мається перекис водню, використовуйте її.
4
Так як ваше основне завдання - знищити бактерії, через які з'являється запах, не забувайте і про таких радикальних перевірених методах, як засипання взуття на ніч содою, крохмалем, активованим вугіллям, а також заморозка в холодильнику.
5
Використовуйте змінні устілки з натуральних матеріалів. Вони поглинають вологу і неприємні запахи. Кожен день виймайте їх, промивайте і просушуйте. Тим самим ви не дасте можливість бактеріям розмножуватися, і неприємний запах з нової взуття вас довго не потурбує.