Як годувати перепелів.

Перепелиці - домашні пташки, яких містять тільки в клітинах. Вони позбавлені можливості самостійно добувати корм, і тому їм необхідно отримувати повноцінне годування. Корм перепелів обов'язково повинен складатися з трьох основних інгредієнтів: білкові, вітамінні, зернові, плюс гравій, черепашки і вода. Надлишок або нестача хоча б одного з компонентів може погано відбитися на здоров'ї перепелів .
Інструкція
1
Перепелиці можуть вживати найрізноманітніший корм. Головне правило - корм повинен бути свіжим, що не цвілим, без вмісту шкідливих домішок. Якщо використовувати сухий корм, його можна насипати в годівницю з невеликим запасом.
2
Будь вологий корм не повинен залишатися в годівниці більше двох годин. Інакше він може прокиснути, і в результаті птах отруїться. Крім цього, вологий корм краще змішати з якою-небудь крупою, щоб отримати розсипчасту консистенцію. Рідкий, липкий, в'язкий корм дуже часто забиває пташкам ніздрі, дзьоб і бруднить перо.
3
Найбільш підходящим перепелиним кормом є комбікорм для курей-несучок. Експерти рекомендують застосовувати саме його. Трохи гірше бройлерних корм, хоча його теж можна давати перепелам.
4
З саморобних найбільш прийнятним для перепелів буде суміш з різних роздробленості круп, наприклад, ячної, манної, вівсяної, рисової січки та ін .. Додайте розмолоті сухарики з білого хліба, а також вітаміни і білкові продукти.
5
Білкова частина повинна складати близько однієї п'ятої від усього раціону. Це можуть бути варена риба або рибне борошно, варене м'ясо або м'ясо-кісткове борошно, варені яйця або яєчний порошок, сухе молоко або сир.
6
В якості харчових добавок можна давати готові суміші для перепелів або курей-несучок. Їх можна придбати в зоомагазині або в магазині комбікормів. Дозування написана на упаковці. Якщо можливості придбати спеціальні вітаміни у вас немає, можна придбати в звичайній аптеці полівітаміни, наприклад, Квадевит, Гендевит або Ундевит. Роздробити їх і перемішайте з кормом, тільки не більше однієї таблетки на десять перепілок на добу.
7
Крім вітамінів птахам обов'язково потрібно давати мінеральні речовини. Зробіть для них спеціальну невелику годівницю. І завжди наповнюйте її розмеленої яєчною шкаралупою. Крім шкаралупи можна давати розмолоті раковини річкових, морських або сухопутних молюсків або шкільна крейда (а ще краще спеціальний кормової). Можна додати невеликий чистий гравій.