Як організувати гру.

У наш час зі словом "гра" асоціюються в основному комп'ютерні ігри. А раніше для ігор збиралися хорошими дружніми компаніями на посиденьки, розбивалися на групи і грали в різні настільні ігри.
Вам знадобиться
  • Велика кімната з кількома столиками
  • Кілька видів настільних ігор
  • Компанія друзів
Інструкція
1
Організувати гру можна, зробивши день настільних ігор. Для цього спочатку потрібно знайти приміщення, де буде проходити ця вечірка. Можливо, це буде велика вітальня у когось з учасників, а може бути можна прийти всім в кафе і влаштуватися за столиками.
2
Наступним кроком потрібно зібрати учасників. Чим більше учасників, тим краще. Вся компанія все одно розіб'ється на невеликі групи по інтересам в іграх. Для цього знадобиться зробити кілька дзвінків друзям із запрошенням на день настільних ігор, з проханням обдзвонити своїх же друзів. Таким чином набереться компанія.
3
Потім потрібно зібрати всілякі настільні ігри. Якщо такі дні планується проводити часто, то є сенс закупити кілька комплектів ігор. Якщо ж це одноразовий захід можна попросити кожного знайти і принести одну з настільних ігор.
Корисна порада
Якщо день настільних ігор проводиться не в кафе, то потрібно підготувати кава-брейк з бутербродами, щоб не відволікатися від цікавих ігор на їжу.