Як вивести шерсть у кішки. Як прочистити кишечник кішки від шерсті.

Кішки - дуже охайні створення. При вилизуванні вони незмінно проковтують частину власної вовни. Як правило, це не викликає проблем у кішок з короткою шерстю, якщо ж ваша вихованка володарка довгою шубки, то необхідно подбати про регулярне виведенні вовни з шлунку для того, щоб уникнути проблем зі здоров'ям.
Вам знадобиться
  • -спеціальна гребінець;
  • -Шампунь для тварин;
  • паста для виведення шерсті;
  • -кошачья м'ята.
Інструкція
1
Надмірне "з'їдання" вовни найчастіше відбувається в період линьки тварини. Котяча шерсть має тенденцію накопичуватися в шлунку, що може призводити до проблем з травленням, запорів і навіть до непрохідності шлунково-кишкового тракту.
2
Для того, щоб уникнути сумних наслідків, необхідно регулярно доглядати за шерстю вихованця. У період линьки кожен день вичісуйте кішку спеціальними гребінцями. У звичайний час причісуйте мурку не рідше одного-двох разів на тиждень.
3
При рясної линянні можна вчинити так: намочіть шерсть кішки, після чого прочешіть її гребінцем. Після цього промийте шерсть звичайним зоо-шампунем. Таким чином, ви зможете механічно видалити значну частину відмерлої шерсті.
4
У кішки є природний механізм позбавлення від шерсті - зригування. Тому ніколи не лайте за це тварина, адже це фізіологічний процес, який очищає шлунок від вовняних клубків.
5
Якщо ви бачите, що при умовно тварина продовжує заковтувати велику кількість вовни, то необхідно придбати в зоомагазині спеціальну пасту, яка розроблена для розчинення вовни в шлунково-кишковому тракті. Застосовувати її слід строго по інструкції.
6
Для профілактики накопичення в шлунку вовни ветеринарні лікарі рекомендують давати кішкам спеціальну травичку - котячу м'яту. Її насіння можна купити в зоомагазині або ветеринарній аптеці, після чого посадити в горщик і вирощувати вдома. Кішки з задоволенням будуть ласувати травою, яка допомагає впоратися з проблемою зайвої вовни в шлунку.
Зверніть увагу
Якщо ваша кішка постійно відригує шерсть або у неї спостерігаються тривалі закрепи, то необхідно показати тварину ветеринарного фахівця.