Як позбутися від жиру на талії.

Жир в людському організмі розподіляється нерівномірно. Є кілька областей, в яких липидам живеться комфортніше. Накопичуючи жир тут, організм намагається запасти хоч якусь кількість енергії на випадок раптового голоду. Область талії - одне з таких місць. Щоб вигнати жир звідси, доведеться дуже постаратися.
Інструкція
1
Харчуйтеся дуже дисципліновано, з'їдаючи кожен раз порцію пісного білка і овочів. Організм повинен усвідомити, що голод йому не загрожує, і можна без побоювання підвищувати рівень метаболізму.
2
Їжте кожні 2,5 - 3 години, скоротіть вживання солодкого. Таким чином ви виключіть різкі скачки інсуліну в крові. Саме інсулін відповідає за відкладення жиру в районі боків.
3
Збільшити вживання вітаміну D. Дослідження вчених з Університету Міннесоти (США) довели, що дефіцит цього вітаміну може завадити скинути вагу. Не забувайте про гриби, риб'ячий жир і молочні продукти. Приймайте сонячні ванни.
4
Збільште загальну фізичну активність. Додайте до вже існуючої тренувальній програмі одну кардиотренировки або дві силових.
5
Якщо ви не займаєтеся спортом, прийшов час це зробити. Ваша щотижнева програма повинна включати три силових тренування і дві кардіо.
6
Не займайтеся з обтяженнями. Ідеальні вправи для зганяння жиру з боків повинні бути спрямовані на витривалість. Вам допоможуть такі вправи як планка, бічна планка, скручування, різні види містків.
7
Прийміть упор лежачи на ліктях. Тіло повинно бути випрямлено повністю. Лікті знаходяться строго під плечовими суглобами. Кисті рук можна зчепити в замок. Ноги разом і спираються на носки. Ви повинні відчувати напругу у всьому тілі. Не допускайте прогинів в попереку і не вигинає спину. Утримуйте це положення якомога довше.
8
Ляжте на бік, з'єднавши і випрямивши ноги. Поставте передпліччя на підлогу, лікоть знаходиться строго під плечовим суглобом. Підніміть таз так, щоб весь корпус являв собою одну пряму лінію: від маківки до п'ят. Затримайтеся в цьому положенні, скільки зможете. Відпочиньте і повторіть для іншої сторони.
9
Ляжте на підлогу, руки покладіть під прямим кутом до тіла. П'ятами обіпріться на великий фітбол. Утримуючи рівновагу, піднімайте таз так, щоб тіло від лопаток, що лежать на підлозі, до колін представляло собою пряму лінію. Опустіть таз на підлогу, повторіть.
10
Ляжте спиною на фітбол. П'ятами упріться в підлогу. Ноги злегка розставлені. Зчепите кисті рук в замок і підніміть руки вертикально над грудьми. Утримуйте рівновагу і піднімайте по черзі вгору то праве плече, то ліве. Виконайте максимальну кількість повторів.