Як позбутися від жовчі в шлунку. наслідки закидання жовчі в шлунок.

При запальних процесах печінки і жовчного міхура, при наявності каменів, непрохідності каналів відбувається закид жовчі в шлунок, що супроводжується печінням, болями, гірким смаком в роті, неприємним запахом з рота. Наслідком закидання жовчі може стати ураження шлунково-кишкового тракту, виразка, гастрит і рак шлунка. Щоб уникнути неприємних наслідків і позбутися від болісних відчуттів, необхідно звернутися до гастроентеролога-гепатолога і пройти курс обстеження.
Вам знадобиться
  • - обстеження у гастроентеролога-гепатолога;
  • - курс лікування, призначений лікарем;
  • - дієтичне харчування;
  • - повторні обстеження.
Інструкція
1
Вам призначать УЗД черевної порожнини, гастроскопію, зондування, загальні аналізи, в тому числі на наявність паразитів і найпростіших. На підставі обстеження буде виписано індивідуальне лікування.
2
Часто достатньо видалити каміння, що перешкоджають нормальному функціонуванню печінки і жовчного міхура, зняти запальний процес і приймати жовчогінні препарати або трави.
3
Щоб зняти запальний процес, якщо він у вас виявлений, призначаються антибіотики курсом на 2-3 тижні. Також лікар може призначити засоби, що посилюють моторику жовчного міхура: магнію сульфат, ксиліт, сорбіт, холецистокінін, холецістокінематікі і холеретікі, аллохол, холосас, холензим, а також холагол і спазмолітики.
4
Спазмолітики підбираються дуже ретельно і індивідуально, враховується загальний стан, результати аналізів, супутні захворювання і прийом інших препаратів, наприклад, від тиску.
5
Додатково призначається фізіолікування, електрофорез з папаверином або новокаїном. Лікар призначить біологічні стимулятори в ін'єкціях, алое або метилурацил, вітаміни, трави, шипшина, м'яту, пижмо, безсмертник, барбарис, кукурудзяні рильця.
6
Добре допомагає впоратися з проблемою щоденний прийом мінеральних вод типу Трускавець, Єсентуки 18, Боржомі, Моршин, Нафтуся. Вам порадять позбутися хронічних вогнищ запалень і інфекції, дотримуватися дієти з пониженим вмістом жирів. Харчуватися потрібно 5-6 разів на день, маленькими порціями і тільки відвареної їжею. Всі спеції, приправи, напівфабрикати, консерви, ковбаси, слід відмінити.
7
Комплексне лікування допомагає ефективно впоратися з проблемою і запобігти небезпечні наслідки. Курс лікування доведеться проходити систематично з невеликими перервами. Повторне обстеження призначаються через кожні 3-6 місяців, так як пацієнти з закиданням жовчі в шлунок знаходяться в групі ризику по онкології і підлягають систематичному контролю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U0k9s9OBD1M
Зверніть увагу
У лікуванні застосовують препарати, що приводять у норму рухову здатність шлунка і перистальтику кишечника, а так само призначають препарати з жовчогінною дією. Обов'язково, при цьому проводять лікування патологій жовчного міхура, печінки, 12-палої кишки, шлунка. Так як вони провокують закид жовчі в шлунок і ускладнюють його перебіг.
Корисна порада
Зазвичай в процесі обстеження виконується езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС), УЗД черевної порожнини, здаються аналізи крові (клінічний і біохімічний), копрограма та загальний аналіз сечі, які допоможуть встановити ймовірні причини виниклих неприємних відчуттів, діагностувати факт закидання жовчі в шлунок і визначити його причину.