Як заховати проводку. слабкострумова проводка в квартирі самостійно.

У повсякденному житті нас оточує величезна кількість електроприладів. Телевізори та комп'ютери, пральні та посудомийні машини, мікрохвильові печі, праски та електричні чайники - всі ці пристрої роблять наше життя комфортним і дозволяють заощадити час і сили. Але всі вони вимагають підключення до джерел живлення. Не дивно, що з часом виникає необхідність у монтажі додаткової електропроводки. І зробити це необхідно таким чином, щоб не зіпсувати інтер'єр свого житла.
Інструкція
1
Приберіть проводку в пластиковий коробПластіковие короба можуть застосовуватися для прокладки як силовий, так і слаботочной електропроводки. Вони, як правило, мають прямокутний перетин і досягають завдовжки два метри. Верхня поверхня пластикового короба буває знімною або відкривається. Застосування пластикового короба можливо незалежно від використаних матеріалів отделкі.Соедініте пластикові короба в довжину жолоб і прикріпіть його до поверхні за допомогою спеціального клею або дюбелів і саморізів. Закріпіть жолоб в будь-якому, зручному для вас місці - на стіні, стелі або на підлозі. Досить часто пластикові короби, які мають відповідну форму, замінюють плінтус і на них кріпляться розетки. Існують також самоклеючі пластикові короба. Провід, прибрані в пластиковий короб не псують зовнішній вигляд квартири, а сам короб прекрасно вписується в будь-який інтер'єр.
2
Сховайте проводку в кахельну плитку. Для цього необхідно акуратно вичистити плиткові шви на глибину в один сантиметр за допомогою «болгарки» з тонким алмазним диском. Покладіть туди дроти і закладіть спершу плитковим клеєм, а потім і «затіркою» .Следует знати, що такий спосіб камуфлірованіяподойдет тільки для відносно тонких електричних проводів марки ПВ-1 або ПВ-3, перетином 1,5 кв.мм.
3
Приберіть проводку за гіпсокартонну конструкцію. Для цього необхідно зробити з алюмінієвого дроту прут-протяжку потрібної довжини. За допомогою прута простягніть проводу за гіпсокартонної конструкціей.Прі такому способі камуфлювання силовий електропроводки слід використовувати тільки дроти з посиленою ізоляцією. Наприклад, проводи марки ПВС.
4
Приберіть слабкострумові дроти під плінтус. Для цього відкріпите плінтус від підлоги і покладіть дроти. Прикріпіть плінтус на місце.
5
Якщо ви тільки приступили до ремонту, рекомендується зробити приховану електро проводку . Цей вид електропроводки чи не порушує інтер'єр і, до того ж, більш безпечний. Для проведення прихованої електропроводки необхідно продовбати, за допомогою штроборізи, кілька жолобів і укласти в них кабель. Після цього стіни штукатуряться і проводка виявляється захована в товщі стін.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що за правилами пожежної безпеки, прокладка силових проводів безпосередньо по горючих матеріалів з дерева або пластика вважається абсолютно неприпустимою. Також забороняється прокладка слабкострумових мереж (телевізійний, телефонний, комп'ютерний і радіо- кабель) у загальному коробі або джгуті з силовими проводами.