Як скласти дитяче портфоліо. скласти портфоліо для дитячого саду.

Сьогодні в багатьох дитячих садах і школах батьків просять скласти портфоліо для дитини. Однак далеко не всі мами знають, що являє собою дитяче портфоліо , і яким чином можна його правильно оформити. Дорослій людині портфоліо потрібно для того, щоб зібрати всі свої якісні роботи і, при необхідності, продемонструвати їх роботодавцю. Портфоліо для малюка має таку ж мету: скласти своєрідне «досьє» на дитину, зберегти на довгі роки перші творчі успіхи крихти, його кумедні висловлювання, його нагороди та досягнення.
Вам знадобиться
  • - папка в жорсткій обкладинці (найкраще підійде архівна);
  • - папки-вкладиші з перфорацією;
  • - дитячі фотографії;
  • - малюнки, аплікації та інші вироби малюка;
  • - дипломи, похвальні листи і грамоти.
Інструкція
1
Визначтеся, для яких цілей ви складаєте дитяче портфоліо . Чи хочете ви відобразити певний період в житті малюка (наприклад, від народження до 2 років)? Або вам хотілося б зробити тематичне портфоліо , присвячене подорожам, Нового року чи прогулянкам? Крім того, в заповітної папці може міститися інформація, що відображає успіхи дитини в якій-небудь сфері, наприклад, плаванні або малюванні.
2
Перший (титульний) аркуш повинен містити інформацію про малюка. Помістіть на обкладинку прізвище, ім'я, по батькові дитини, її дату народження.
3
На другому аркуші підготуйте зміст вашої папки. Конкретної структури портфоліо не існує, адже кожен малюк індивідуальний, і тільки батьки знають, яку саме інформацію про нього вони хотіли б зберегти. Почніть з оформлення 5-6 розділів, а в процесі роботи ви, можливо, вирішите розширити портфоліо .
4
Оформіть сторіночки, присвячені малюкові. Знак зодіаку дитини, її іменини, характер, звички, уподобання, що він любить чи не любить. Обов'язково доповніть розділ яскравими фотографіями, зробленими в різні періоди життя крихітки.
5
Наступний розділ варто присвятити родині дитини. Помістіть тут інформацію про батьків, бабусь і дідусів, сестер і братів, і Супроводьте розповідь сімейними фотографіями та зображеннями кожного члена сім'ї окремо.
6
Обов'язково зробіть розділ, присвячений творчості малюка. Його перші невмілі каракулі і більш упевнені малюнки, паперові сніжинки, аплікації, словом, все, чим дитина може пишатися. Об'ємні вироби (наприклад, з природних матеріалів або пластиліну) можна сфотографувати і також помістити в папку.
7
Наступні розділи залежать тільки від батьківської фантазії. Можна оформити сторіночки, присвячені подорожам, домашнім вихованцям, хобі малюка, його друзям, коханим героям книг і мультфільмів. А можна зібрати колекцію цікавих висловлювань і слів крихти. Людська пам'ять недосконала, а завдяки такому портфоліо , зробленому своїми руками, дорогоцінні моменти дитинства вашого малюка залишаться з вами назавжди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eNV84_1NOYQ