Як позбутися від паразитів в кишечнику.

В кишечнику людини паразитують, головним чином, гельмінти (глисти). Зараження відбувається при недотриманні правил особистої гігієни, вживанні в їжу неправильно непріготовленного м'яса або риби, при контакті з хворими людьми і тваринами.
Вам знадобиться
  • - насіння гарбуза;
  • - будь-яке проносне;
  • - молоко;
  • - часник;
  • - касторове масло;
  • - коньяк;
  • - полин або квітки пижма;
  • - морква;
  • - "Празиквантел";
  • - "Пірантел" або "Альбендазол".
Інструкція
1
Щоб позбутися від глистів візьміть 300г насіння гарбуза. Очистіть їх від твердої оболонки, але не видаляйте світло-зелену плівку, яка покриває насіння. З'їжте гарбузове насіння вранці натщесерце і запийте їх склянкою теплого молока. Через 2 години прийміть будь проносне (2 таблетки «регулакс», 1-2 таблетки «бісакодил»), а ще через 1,5-2 години зробіть очисну клізму. Всю процедуру повторіть в наступні 2 дні.
2
З'їжте 10 зубчиків часнику вранці натщесерце і запийте їх склянкою молока. Через 2 години випийте будь проносне. Лікування триває 3-5 днів. Не використовуйте цей метод лікування, якщо ви страждаєте на захворювання шлунково-кишкового тракту.
3
Приймайте суміш коньяку і касторової олії протягом 2-3 днів на ніч. Для приготування суміші підігрійте 80г касторової олії до 36 ° С і влийте його в 80 мл коника. Перемішайте і швидко випийте великими ковтками перед сном.
4
Візьміть шкірку граната, подрібніть її і залийте 150 мл окропу. Отриманий відвар процідіть і випийте вранці натщесерце в 3 прийоми за 1,5 години. Через 3-4 години прийміть будь проносне. Відвар граната застосовується при позбавленні від будь-якого виду глистів.
5
Приготуйте відвар з квіток пижма звичайного або з полину цитварного. 1 ст.л трави залийте 0,5 літра окропу і поставте суміш на невеликий вогонь на 10-15 хвилин. Відвар процідіть, охолодіть до 38 ° С і вводите в кишечник у вигляді клізми 1 раз на день. Після введення відвар слід затримати в кишечнику мінімум на 5 хвилин. Цей спосіб підходить для позбавлення від круглих черв'яків (гостриків, аскарид і т.д.).
6
Для лікування маленьких дітей 3 ст. л. тертої моркви відваріть в склянці молока. Давайте дитині отриману кашку по 1 ст.л. 3-4 рази на день протягом тижня.
7
Використовуйте лікарський препарати. Для позбавлення від стрічкових черв'яків (бичачий ціп'як, широкий лентец і т.д.) приймайте «Празиквантел». Добова доза препарату становить 75 мг на кілограм вашої ваги. Приймайте препарат одноразово, при необхідності повторіть прийом через 10 днів. Дітям до 4 років «Празиквантел» протипоказаний.
8
Для позбавлення від круглих черв'яків приймайте «Пірантел» протягом 1-7 днів. Тривалість лікування залежить від виду гельмінта. Доза для дітей 6 місяців-2 років становить 62,5 мг, 2-6 років - 125 мг, 6-12 років - 250 мг, 12-15 років - 375 мг, від 15 років і для дорослих - 10 мг на кілограм. «Пірантел» можна замінити на «Альбендазол». Його приймають по 400 мг від 1 до 20 днів. Дітям до 2 років препарат протипоказаний.