Як визначити дозвіл монітора.

При установці операційної системи автоматично налаштовується дозвіл екрана монітора. Якщо дозвіл низьке, то значки на робочому столі та вікна будуть занадто великими. Не кожному сподобається меню «Пуск», яке закриває половину монітора або вікно, не поміщається на екрані.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Визначити дозвіл монітора і змінити його на свій розсуд нескладно. Для цього увійдіть у меню «Пуск», виберіть «Панель управління». Якщо у вас встановлена операційна система Windows XP, то у вікні, вам потрібно буде вибрати вкладку під назвою «Екран».
2
Перед вами відкриється діалогове вікно з декількома вкладками. Вам потрібна вкладка «Параметри». Клацніть по ній і уважно подивіться на відкрилося вікно. Внизу вікна позначено дозвіл екрана. Ви легко знайдете його, так як всі дані підписані. Під шкалою дані параметри дозволу екрану, які встановлені в даний момент на вашому моніторі.
3
Якщо ви хочете змінити дозвіл екрана, то вам необхідно на шкалі клікнути на спеціальний прапорець. Утримуючи ліву кнопку миші, рухайте прапорець на значення «вище» або «нижче». Розширення екрану монітора буде змінюватися. Пам'ятайте, чим нижче дозвіл , тим крупніше будуть значки на робочому столі та вікна, і навпаки.
4
Операційна система Windows Vista визначає дещо інші кроки для пошуку інформації про дозвіл монітора. Також, як і в попередньому випадку, увійдіть в меню «Пуск». Відкрийте панель управління. Потім знайдіть вкладку «Персоналізація». У вікні, виберіть «Параметри дисплея». Інше все робиться точно також, як і в операційній системі Windows.
5
Таким простим способом ви можете дізнатися дозвіл монітора і при необхідності встановити інше, більш відповідне для вас. У будь-який момент ви зможете налаштовувати дозвіл комп'ютера під себе. Також варто зауважити, що при установці і запуску деяких ігор можуть бути деякі зміни в настройках «Персоналізації», тому дані навички вам знадобляться. Не забувайте, що багато чого залежить і від самого монітора, підключеного до комп'ютера.
Зверніть увагу
Пуск->Программы->Стандартные->Служебные->Сведения про системі-> компоненти-> Дисплей. Містяться інструкції та інформація про нього.
Корисна порада
дозволено? Ня - величина, що визначає кількість точок (елементів растрового зображення) на одиницю площі (або одиницю довжини). Здатністю екрану монітора зазвичай називають розміри одержуваного на екрані зображення у пікселях: 800? 600, 1024? 768, 1280? 1024, маючи на увазі дозвіл щодо фізичних розмірів екрану, а не еталонної одиниці вимірювання довжини, такий як 1 дюйм.