Як записати музику з гри.

В комп'ютерних іграх часто буває якісна і цікава музика. Нерідко саундтрек записується спеціально для конкретної ігри , а хочеться мати можливість слухати її в будь-який час, зберігши на жорсткий диск або закачавши в плеєр. Це можна зробити різними способами.
Вам знадобиться
  • вихід в інтернет або диск з потрібним ПО
Інструкція
1
Для найпопулярніших і поширених відеоігор, як правило, створюються спеціальні утиліти для розпакування музичних файлів і витягання саундтреків до ігор. Вони доступні на фан-сайтах ігор. Часто вони працюють за допомогою командного рядка і не мають звичного графічного інтерфейсу.
2
Крім цього є універсальні програми-пакувальники. Серед них: Game Audio Player (freeware). Ця проста програма має про ігри ватель. Запустіть утиліту, додайте в плейлист файли (натиснувши File - Add File, або скориставшись командою File - Scan File). Виділіть потрібні файли і збережіть їх File - Save File. При необхідності переконвертує їх в формат WAV (File - Convert File). Програма здатна працювати не з усіма форматами звукових файлів, які використовують розробники ігор. Аналогічна утиліта, що володіє більш широкими можливостями в плані підтримки форматів - WinRipper (freeware).
3
Програма Magic Extractor (freeware) розпаковує ігрові файли без поділу на музику та інші ресурси, тому серед отриманих даних потім окремо доведеться шукати звукові файли. Для розпакування вкажіть шлях до ігрової папці (дистрибутива) і виберіть потрібні файли (якщо, звичайно, вони підтримуються і відображаються).
4
Ще один універсальний распаковщик файлів - FMV Extractor (freeware). Вкажіть шлях до дистрибутива ігри , виділіть потрібні файли і збережіть їх.
5
Використовуйте програму Total Recorder (платна), якщо хочете записати звук в реальному часі, тобто в ході відтворення. Утиліта перехоплює звуковий потік і записує його без втрати якості. Інша аналогічна платна програма - FairStars Recorder.
6
Універсальна утиліта Dragon UnPACKer дозволяє переглядати файли ігри , витягувати її ресурси, включаючи музику. Дана програма вміє працювати навіть з файлами невідомих їй форматів.
7
Утиліта Awave Studio (платна) допоможе в тому випадку, якщо звукові файли ігри доступні, але зберігаються в невідомому форматі. Вона переконвертує їх в якій-небудь більш звичний звуковий формат.
8
Відвідайте ресурс Extractor.ru. Він цілком присвячений розпакуванню даних (включаючи саундтреки) з ігор. Там можна для цих цілей знайти утиліти, конвертери форматів ігрових файлів, вже розпаковані ігрові ресурси. На форумі підкажуть і дадуть відповідь на виникаючі питання по темі «як витягти музику з ігри », якщо вони залишаться після прочитання статей з розпакування.