Як відремонтувати душ. забилася сітка лійки.

Душ - комплекс сантехнічного обладнання, призначеного для прийому людиною водних процедур у вигляді впливу на тіло струменів води під тиском. Душ ем також називається сам процес прийняття людиною даної водної процедури з гігієнічною, лікувальною або профілактичною метою. Душ звичайно приймається стоячи у ванній або в душовій кабіні. Існує дачний варіант, що складається із залізної бочки для нагріву води сонцем, шланга з душовою лійкою і легкої кабінки.
Вам знадобиться
  • Для ремонту домашнього душа вам потрібно:
  • - викрутка;
  • - пассатижи;
  • - газовий розвідний ключ;
  • - шило або товста голка;
  • - миючий засіб;
  • - губка.
Інструкція
1
Основні поломки душа: - з сітки лійки течуть дуже тоненькі цівки води (забилася сітка лійки); - підтікає вода в місці з'єднання лійки і гнучкого шланга (не герметичні з'єднання шланга і лійки, обрив шланга під металевою опліткою); - підтікає вода з місця з'єднання гнучкого шланга і змішувача (не герметичні з'єднання шланга і змішувача, обрив шланга під металевою опліткою); - вода тече одночасно з лійки і з крана (поломка поворотного механізму змішувача). Якщо у вас перестав нормально працювати душ, перше що ви повинні зробити - це перевірити душову лійку, з'ясуйте, чи не забилися отвори твердими частинками і накипом. Відкрутіть сітку від лійки, візьміть товсту голку або шило і прочистіть отвори зовні, намагаючись не пропустити жодного. Внутрішню частину сітки спробуйте прочистити просто ножем, зчищаючи при цьому накип. Ретельно промийте сітку під струменем води, використовуючи посудомийну губку.
2
Тепер відкрутите лійку від гнучкого шланга, для цього візьміть пасатижі і легенько, так щоб не покарябать хромований шар, відверніть гайку, що сполучає лійку і шланг. Так само для цього можна застосувати газовий ключ, якщо гайка дуже велика і не відкручується руками. Прочистіть і промийте лійку, її канали теж можуть забитися накипом. Прикрутіть до лійці сітку і відкладіть в сторону.
3
Відкрутіть шлаг від змішувача, подивіться в нього на просвіт, продміть. Подивіться, чи немає на ньому поривів та іржі. Якщо шланг підтікав, то його необхідно замінити, тому що ремонтувати його дуже складно. Якщо він нормальний, то помийте його за допомогою миючого засобу, можна використовувати засоби містять соду. почистіть металеву оплетку шланга до блиску.
4
Розберіть змішувач, прочистите обертові деталі, змастіть їх вазеліном. Ретельно відітріть зі змішувача і кранів прикипіла накип та бруд. Зберіть змішувач, прикрутіть до нього гнучкий шланг, до нього лійку. Спробуйте, як працює душ, якщо він не підтікає, розбризкує воду рівномірно, значить все в порядку!
Зверніть увагу
При роботі не забивате, що крани подачі води повинні бути закриті!
Корисна порада
При чищенні використовуйте посудомийну губку з теркою.