Як прошити карту пам'яті для PSP.

Playstation Portable - популярна ігрова консоль від компанії Sony. З'явилася консоль в 2004 році, за час свого існування зазнала велика кількість змін. Для поновлення ігрової консолі необхідно прошити її, встановивши останню версію програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Playstation Portable, програма Hellcat Pandora Installer
Інструкція
1
Процес прошивки не представляє особливих труднощів при чіткому дотриманні інструкції. Найактуальніше спосіб перепрошивки ігрової консолі Playstation Portable - використання «Комплекту пандори».
2
«Пандора» - це спеціальний комплект, що складається з карти пам'яті і акумулятора, який дозволить вам встановити модифіковану або офіційну прошивку для будь-якої версії Psp. Також за допомогою комплекту можна відновити пошкоджену неправильної прошивкою консоль.
3
Щоб отримати комплект, придбайте карту пам'яті Memory Stick Duo Pro. Карта пам'яті повинна бути оригінальною, з об'ємом пам'яті від 64 мб до 16 гб. При використанні підробленої картки, ви ризикуєте працездатністю консолі.Также вам знадобиться оригінальний акумулятор виробництва компанії Sony.
4
Для підготовки акумулятора до прошивці скачайте програму Hellcat Pandora Installer.Подсоедініте ігрову консоль до комп'ютера. Розпакуйте папку pan3xx з завантаженого архіву програми в директорію/PSP/GAME/вашої карти пам'яті. Потім запустіть програму за допомогою консолі і в меню виберіть пункт Battery Options. Відкриється окреме вікно, в ньому активуйте пункт Make battery Pandora. Після закінчення операції вийдіть з програми.
5
Тепер ви можете увійти в меню установки Пандори. Вимкніть Psp і вийміть з нього акумулятор. Потім вставте карту пам'яті з встановленою програмою і затисніть кнопку «Вгору». Утримуючи кнопку натиснутою, вставте акумулятор, при цьому відбудеться включення консолі. Після включення запуститься програма установки.
6
В меню програми ви побачите безліч опцій, для прошивки вам потрібен пункт Install M33. Натисніть на нього, почнеться процес установки прошивки. Після закінчення натисніть хрест (Х). Відбудеться перезапуск Psp, після нього прошивка ігрової консолі оновитися.
Зверніть увагу
При використанні програми Hellcat Pandora Installer міняйте тільки ті настройки, які вам відомі. Непродумані зміни можуть привести до неправильної роботи ігрової консолі.
Play Station являє собою одну з найпопулярніших консолей в світі. Перепрошивка PSP дає можливість розширити її функціональність. В інтернеті зараз доступно для скачування досить багато різних версій прошивок. Порядок їх установки для кожної версії буде індивідуальним.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - консоль PSP.
Інструкція
1
Завантажте з інтернету віртуальну прошивку версії 5.03 для Psp lite 3000 і подібних моделей. Завантажити її можна за посиланням http://letitbit.net/download/70791.74257f423264a1cf147614fc1e11/5.03GEN_C.5.03_ChickHEN_R2.rar.html. Підключіть приставку до комп'ютера за допомогою інтерфейсу Usb, щоб перепрошити Psp.
2
Виконайте з'єднання приставки з ПК за допомогою Usb Connection. Клацніть правою кнопкою миші по викачаного файлу і виконайте вилучення файлів з архіву в будь-яку папку. Зайдіть в цей каталог, запустіть з нього файл ChickHEN R2, у вікні, натисніть кнопку Next.
3
Скопіюйте папку PSP на флешку, якщо буде потрібно, виконайте заміну. Від'єднайте приставку, встановіть заводські настройки, щоб прошити PSP. Для цього відкрийте пункт "Налаштування", виберіть «Налаштування системи», клацніть пункт «Відновлення стандартної конфігурації», потім зайдіть в фотоальбом і відкрийте chickHEN.
4
Найкраще до завантаження картинки альбому одразу натиснути на хрестик і виконати вхід. Дочекайтеся завантаження фотографій, після цього з'явиться зелений екран і приставка перезапуститься. Зайдіть в ігри, запустіть прошивку 5.03GEN-C. Після цього ви можете скидати ігри на флешку і грати.
5
Встановіть на PSP прошивку версії Custom Firmware 5.50GEN. Завантажити її можна за посиланням http://depositfiles.com/files/cfdyzyt84. Підключіть приставку до комп'ютера, витягніть файли з завантаженого архіву в будь-яку папку. В результаті у вас з'явиться папка PSP - в ній знайдіть файл Update. Його потрібно скопіювати в приставку, в каталог PSP/GAME.
6
Також скопіюйте файл 550.pbp в кореневої каталог приставки. Відключіть пристрій від комп'ютера, потім перейдіть в меню «Гра» - виберіть Memory Stick, щоб оновити прошивку, запустіть скопійований файл, а після перезапуску приставку.