Як об'єднати декілька осередків.

Об'єднання осередків - одна з вживаних функцій при створенні таблиці. Вона означає створення одного осередку з двох і більше виділених осередків . Ця функція застосовується як в додатку Word, так і в Exсel.
Інструкція
1
Ви створили таблицю в документі Microsoft Word, і при введенні даних вам знадобилося об'єднати дві або більше осередки в одну. При створенні таблиці в верхньому меню з'являються вкладки «Конструктор» і «Макет». Затиснувши ліву кнопку миші, виділіть потрібні комірки. Перейдіть на вкладку «Макет», далі на третю групу зліва «Об'єднати».
2
Натисніть кнопку «Об'єднати комірки». Або натисніть правою клавішею миші на виділених осередках і виберіть пункт «Об'єднати комірки». Всі дані з виділених рядків і стовпців вишикуються в один стовпець.
3
Якщо потрібно скасувати об'єднання осередків , натисніть на кнопку «Скасувати введення» в верхньому лівому куті, або поєднання клавіш Ctrl + Z.
4
В аркуші Microsoft Exсel об'єднання осередків відбувається інакше. Якщо дані містяться в декількох поєднуваних осередках, збережуться тільки дані в лівій верхній або правій верхній комірці (залежно від напрямку перегляду в даний момент), при цьому інші дані та замерзання.
5
Виділіть комірки, які необхідно об'єднати. Натисніть правою клавішею миші на виділеному секторі. Виберіть пункт «Формат осередків ». Перейдіть на вкладку «Вирівнювання». В поле «Відображення» поставте галочку на пункт «Об'єднання осередків ».
6
При цьому Exсel видасть попередження: «Виділена область містить кілька значень даних. Об'єднання осередків призведе до втрати всіх значень, крім лівого верхнього ».
7
Також об'єднати комірки ви можете на вкладці «Головна» в групі «Вирівнювання». Натисніть на стрілочку в нижньому правому куті. Відкриється вікно «Формат осередків ». Повторіть дії, наведені вище.
8
Ви можете редагувати об'єднання. На вкладці «Вирівнювання» натисніть на стрілку поруч з кнопкою у вигляді літери «а». Крім об'єднання, осередки тут пропонується «Об'єднати і помістити в центрі», «Об'єднати за рядками». Нижня кнопка «Скасувати об'єднання осередків » скасує об'єднання, але не поверне дані, які були в окремих осередках.
9
Щоб скасувати об'єднання з поверненням даних, натисніть кнопку «Скасувати введення», або поєднання клавіш Ctrl + Z.